Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
OSZUŚCI ZAWIESZENI ~HATAN 5 2019-09-18 22:12
Mobimedia!wplata na poczet umowy pół miliona!!! 30pr na plus!!!! ~Nagazie10000 2 2019-09-12 10:20
Raport ~stary 2 2019-09-08 17:20
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2019-09-06 18:21
Kiedy to ruszy misio0920 1 2019-09-05 09:26
Straty Patro idą w miloionach EURO !!!!!!!!!!!!!! ~laptopatrowicza 1 2019-09-03 23:54
Kiedy raport ? ~stary 1 2019-08-12 20:44
a może podać ich do sądu ~Feniz_pl 3 2019-08-06 16:36
Czy oni kiedy jeszcze tu ruszą? ~Konton 5 2019-07-24 12:26
Pseudogiełda Bitmarket.pl kończy działalność. !!!!! ~laptopatrowicza 1 2019-07-11 23:51
Nie martw sie stary u was napewno pieniadze z PPK piramidy nie zrobiaba ~Psiorek 2 2019-07-10 15:41
STRATA 800 ~GWIDON 1 2019-07-01 12:08
Wracamy na ciągle notowania ~Fon 7 2019-06-15 14:48
Na ciągłe dopiero jak opublikują raport, na razie nie ma firmy audytorsk ~laptopatrowicza 2 2019-06-15 14:38
DAMIAN PRZESTAŃ PISAC KŁAMSTWA !! ~yoko 6 2019-06-08 19:52
Dopłacamy do prowizji 99% do kwietnia chetnym ~Zesramsie 4 2019-06-03 22:42
Platynowe Inwest - podjęcie uchwały w sprawie dalszego istnienia Spółki. ~laptopatrowicza 1 2019-06-03 20:02
Ale jaja ...zmniejszył kapitał a przez to zwiększył udziały .buhah ~laptopatroicza 3 2019-05-31 19:28
SCALENIE - NASTĘPNA PRÓBA KRADZIEŻY ~momo 1 2019-05-31 09:06
SPADEK KURSU NA SKUPIE WIEPRZOWINY ~Kajkowska 1 2019-05-26 13:52
WIEPRZOWINA NA SKUPIE ~Laptop 1 2019-05-21 15:36
2019-05-15 Informacja o nieodbyciu Walnego Zgromadzenia - buhahah ~laptopatrowicza 1 2019-05-16 16:13
Ile ma cie utopione w spółki Patrowicza? ja niestety jakies 24 tys ~Mike 2 2019-05-10 16:28
2019-05-07 17:40 GPW zawiesiła notowania spółek Patrowiczów do ~Jan ~laptopatrowicza 1 2019-05-08 21:02
2019-05-07 17:40 GPW zawiesiła notowania spółek Patrowiczów ~laptopatrowicza 9 2019-05-08 17:22
KOMUNIKATY po co w wersji angielskiej ? ~stary 2 2019-05-08 10:43
Znowu przepłacił za akcje Patrowicz ! ~stary 1 2019-05-07 17:06
Zniknie pobyt to pojawi sie pomysl restrukturyzacji albo likwidacji ~Makler 1 2019-05-07 10:29
Odwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy - buhahah ~laptopatrowicza 1 2019-05-06 21:43
4 x zmniejszenie aktywów i strata prawie 2 mln EURO -...SZACUN - buhahah ~laptopatrowicza 6 2019-05-06 21:35
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.