Widzę, że z tymi panami, pseudo biznesmenami, nikt nie chce mieć nic wspólnego !?
Na następnym walnym pewno sam sobie wszystko pozatwierdza.
Scalenie i kolejna jazda na nowe minima, już mamy notowania chyba minusowe ?
Skąd tacy biznesmeni się biorą, może ktoś na demonstracji ELEKTRIMU 5bkwietnia się przyłączy.
Najlepszy był ten piątkowy obrót z 1 akcją na 1 fixie, toż to jakieś jaja, ktoś kupuje 1 akcje, żeby zapłacić prowizję 6 zł, no kto ?