Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tylko spółki z Talina ich się tam knf nie ima ~Zesramsie 1 2019-01-30 13:50
No panie panowie sam wam kursu nie podniosę ~Zesramsie 1 2019-01-30 10:18
Eestlased ei osta neid aktsiaid. Nad petavad sind !!! ~laptopatrowicza 1 2019-01-29 13:52
Wkrótce ruszamy bo chyba ~Zesramsie 1 2019-01-27 21:23
Ostzreżenie przed bezwartościowym papierem ~Prawda 1 2019-01-26 17:50
Wenezueli szły by akcje jak bułeczki za Boliwary 1:1 ~zesramsie 2 2019-01-26 17:37
Knf czeka na wpłatę a patrowicz akcje kupuje ~Zesramsie 2 2019-01-22 12:45
Gruby i Gujgo - zobaczcie arkusz na Platynowych - nikt nie chce po 30 gr ~laptopatrowicza 2 2019-01-20 10:28
zostawcie to i wskakiwac na Govena ~lolek 1 2019-01-10 08:26
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2019-01-02 11:36
Mam pytanie noworoczne do graczy ~12345 2 2019-01-01 16:59
FON dlaczego to nie spada do 0.09.0.08 i co jest kto blokuje ~Hillela 5 2018-12-28 19:07
FON dlaczego to nie spada do 0.09.0.08 i co jest ~Hillela 1 2018-12-27 20:50
FON dlaczego to nie spada do 0.09.0.08 i co jest ~Hillela 9 2018-12-23 16:22
Fon- nie wystawiaj na sprzedaż to urośnie ~Fon 10 2018-12-18 09:59
Fon rusza COM. czy ruszą z kredytami do 200 tys dl firm ? Tak dla .... ~laptpatrowicza 8 2018-12-13 09:50
To wszystko jednym pokoju na Padlewskiego 18 C ~laptopatrowicza 7 2018-12-12 20:49
Fon rusza COM. czy ruszą z kredytami do 200 tys dl firm ~Hillela 4 2018-12-10 11:17
FON ~olek 1 2018-12-07 14:17
fon ucieka na amerykański rynek co mośki nato ~Hillela 2 2018-12-07 11:59
Wali się Giełda Światowa nurkuje coraz niżej co robić ~Hillela 3 2018-12-07 08:44
Re: do ilu ten śmieć może spaść Konferencja Współczesne Problemy Rozwoju ~laptopatrowicza 4 2018-12-07 07:38
fon - do ilu ten śmiec może spaśc, ~po 4 2018-12-05 16:52
fon na różowo ~irek 7 2018-12-05 16:49
A. Gujgo CZY ONA WAM DA ??? ~Damian 2 2018-12-05 00:31
Obroty jak na psim targu ~Keno 1 2018-11-28 15:49
A teraz coś dla odprężenia , można się polać ze śmiechu ~laptopatrowicza 1 2018-11-28 14:38
FON CAPITAL - Nova Giełda , Król jest nagi ? Nie to jest Cesarz ~laptopatrowicza 1 2018-11-27 10:59
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2018-11-27 07:13
skończ już straszyć ludzi człeku Patro Don'em nikt więcej akcji nie odda ~laptopatrowicza 1 2018-11-26 23:35
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.