|
Tylko spółki z Talina ich się tam knf nie ima
|
~Zesramsie
|
1
|
2019-01-30 13:50
|
|
No panie panowie sam wam kursu nie podniosę
|
~Zesramsie
|
1
|
2019-01-30 10:18
|
|
Eestlased ei osta neid aktsiaid. Nad petavad sind !!!
|
~laptopatrowicza
|
1
|
2019-01-29 13:52
|
|
Wkrótce ruszamy bo chyba
|
~Zesramsie
|
1
|
2019-01-27 21:23
|
|
Ostzreżenie przed bezwartościowym papierem
|
~Prawda
|
1
|
2019-01-26 17:50
|
|
Wenezueli szły by akcje jak bułeczki za Boliwary 1:1
|
~zesramsie
|
2
|
2019-01-26 17:37
|
|
Knf czeka na wpłatę a patrowicz akcje kupuje
|
~Zesramsie
|
2
|
2019-01-22 12:45
|
|
Gruby i Gujgo - zobaczcie arkusz na Platynowych - nikt nie chce po 30 gr
|
~laptopatrowicza
|
2
|
2019-01-20 10:28
|
|
zostawcie to i wskakiwac na Govena
|
~lolek
|
1
|
2019-01-10 08:26
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2019-01-02 11:36
|
|
Mam pytanie noworoczne do graczy
|
~12345
|
2
|
2019-01-01 16:59
|
|
FON dlaczego to nie spada do 0.09.0.08 i co jest kto blokuje
|
~Hillela
|
5
|
2018-12-28 19:07
|
|
FON dlaczego to nie spada do 0.09.0.08 i co jest
|
~Hillela
|
1
|
2018-12-27 20:50
|
|
FON dlaczego to nie spada do 0.09.0.08 i co jest
|
~Hillela
|
9
|
2018-12-23 16:22
|
|
Fon- nie wystawiaj na sprzedaż to urośnie
|
~Fon
|
10
|
2018-12-18 09:59
|
|
Fon rusza COM. czy ruszą z kredytami do 200 tys dl firm ? Tak dla ....
|
~laptpatrowicza
|
8
|
2018-12-13 09:50
|
|
To wszystko jednym pokoju na Padlewskiego 18 C
|
~laptopatrowicza
|
7
|
2018-12-12 20:49
|
|
Fon rusza COM. czy ruszą z kredytami do 200 tys dl firm
|
~Hillela
|
4
|
2018-12-10 11:17
|
|
FON
|
~olek
|
1
|
2018-12-07 14:17
|
|
fon ucieka na amerykański rynek co mośki nato
|
~Hillela
|
2
|
2018-12-07 11:59
|
|
Wali się Giełda Światowa nurkuje coraz niżej co robić
|
~Hillela
|
3
|
2018-12-07 08:44
|
|
Re: do ilu ten śmieć może spaść Konferencja Współczesne Problemy Rozwoju
|
~laptopatrowicza
|
4
|
2018-12-07 07:38
|
|
fon - do ilu ten śmiec może spaśc,
|
~po
|
4
|
2018-12-05 16:52
|
|
fon na różowo
|
~irek
|
7
|
2018-12-05 16:49
|
|
A. Gujgo CZY ONA WAM DA ???
|
~Damian
|
2
|
2018-12-05 00:31
|
|
Obroty jak na psim targu
|
~Keno
|
1
|
2018-11-28 15:49
|
|
A teraz coś dla odprężenia , można się polać ze śmiechu
|
~laptopatrowicza
|
1
|
2018-11-28 14:38
|
|
FON CAPITAL - Nova Giełda , Król jest nagi ? Nie to jest Cesarz
|
~laptopatrowicza
|
1
|
2018-11-27 10:59
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2018-11-27 07:13
|
|
skończ już straszyć ludzi człeku Patro Don'em nikt więcej akcji nie odda
|
~laptopatrowicza
|
1
|
2018-11-26 23:35
|