|
zmiana trendu D1 krotki: rosnacy, zmiana trendu D1 sredni: rosnacy
|
~realista7201velCzysc
|
11
|
2023-06-05 12:39
|
|
Ależ tu narozrabiali kilka dni mnie nie było
|
~kris
|
9
|
2023-06-02 21:41
|
|
Czyli jednak było WIESZANIE NA HAKACH ?!
|
~THEPUNISHER
|
12
|
2023-06-02 17:29
|
|
Uchałą GPW giełda zawiesiła 36 spółek brak obrotu akcjami
|
~Szybkiwnogach
|
2
|
2023-06-02 15:50
|
|
Za kilka dni 0,17-0,16 PLN czyli powrót do ceny optymalnej
|
~kris
|
5
|
2023-06-02 13:25
|
|
Coś nie pyknęło...
|
~Quest
|
8
|
2023-06-02 12:53
|
|
Widzę tu sporo osób z PKP
|
~Lidia
|
8
|
2023-06-02 12:34
|
|
Kiedy 2 zł za akcję
|
~Inka
|
3
|
2023-06-02 12:25
|
|
Żele...
|
~Quest
|
8
|
2023-06-02 08:11
|
|
Ciekawe co bedzie w tym raporcie, ze tak skupuja ?
|
transek1975
|
10
|
2023-06-01 16:50
|
|
Jutro masakra będzie na kursie
|
~Jednoręki
|
10
|
2023-06-01 11:21
|
|
Panowie Hrabiowie nawet zaznaczyli w raporcie rocznym
|
~mieecio
|
4
|
2023-06-01 10:45
|
|
WIG będzie - 3%?
|
~Erni
|
2
|
2023-05-31 21:57
|
|
Szllag co się dzieje na WIG ach
|
~Jednonogi
|
1
|
2023-05-31 14:24
|
|
Korekta czy...
|
~Bunio
|
3
|
2023-05-31 12:27
|
|
Pewnie resztki wysypał haha ale się wszyscy bali
|
~Excelenc
|
5
|
2023-05-30 18:18
|
|
Dzisiaj górne widły!
|
~Michal
|
16
|
2023-05-30 12:36
|
|
Niewierze...
|
~1m1
|
14
|
2023-05-30 08:27
|
|
Po co pisać bzdury przygotujcie się na
|
~kris
|
2
|
2023-05-30 01:06
|
|
Co tu się stało?
|
~TP
|
5
|
2023-05-29 16:11
|
|
ESPI!! produkcja kwasu chlebowego na ukraińskiej licencji
|
~ESPI_BOT
|
2
|
2023-05-29 15:35
|
|
**bać nowy ład i stopę procentową
|
~ESPI_BOT
|
1
|
2023-05-29 15:12
|
|
Umowa z redbullem ?
|
~Michał
|
19
|
2023-05-29 14:30
|
|
Wg mojego scenariusza 3 zł w niedługim czasie
|
~Barbara
|
3
|
2023-05-29 13:40
|
|
Myślę że po złym raporcie 9 groszy może 8 będzie chodziło
|
~Tylkodym
|
4
|
2023-05-29 13:18
|
|
Jak się podoba? :) zaraz zamieni się w pendolino
|
~kris
|
13
|
2023-05-29 12:50
|
|
Czemu to takie tanie jak ten sok chyba jest?
|
~Fajnysoczeek
|
2
|
2023-05-29 12:48
|
|
3 fala wzrostow na NC ?
|
transek1975
|
3
|
2023-05-29 12:37
|
|
wykresik W1 Excellence- akumulacja A/D postepuje. RSI rosnie
|
~realista7201velCzysc
|
6
|
2023-05-29 12:36
|
|
I 1000 PLN na PZU piątek sprzedane
|
~Szybkiwnogach
|
1
|
2023-05-26 15:32
|