Forum giełdowe spółki EXCELLENCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zabieram klocki zostawiam straszaka na0, 144 ~kris 1 2023-05-26 13:39
Chyba nic z tego nie będzie wywalam co mam ~Szybkiwnogach 4 2023-05-26 10:19
I tak to się zaczyna jazda na górne poziomy ~kris 8 2023-05-26 09:20
No to dziś liczymy kapustę 0,148 może 0,149 ~Szybkiwnogach 1 2023-05-26 08:56
Ubieranie ~Panwasziwladca 12 2023-05-25 11:47
No i zaczęło się wigi lecą. Ludzie się katapultują a my mamy zielono ~kris 7 2023-05-24 13:43
NAJNIŻEJ WYCENIANA SPÓŁKA PRODUKUJĄCA ~kris 1 2023-05-24 11:27
Kupiłem 15000 po 0.139 zaraz sprzedam po 0,147 ~Szybki 16 2023-05-24 08:24
Zaczynam trącić cierpliwość czy to aby nie ~Mądryposzkodzie 8 2023-05-23 17:19
Spojrzałem na wykres techniczne wybicie z trójkąta ~kris 1 2023-05-23 15:49
Jak sądzicie czy to już wszystko? ~Sam 2 2023-05-23 14:32
A co to się stanęło... ~Quest 5 2023-05-23 12:14
El chucacabra ~Michał 14 2023-05-23 11:28
Wy tu nie wiecie co macie ~Zadowolony 9 2023-05-22 16:40
Trzymajcie ~Inka 2 2023-05-22 10:26
UWAGA - ATAK SPEKUŁY!!! ~Gazda 7 2023-05-19 21:50
No to spróbuję ruszyć kursem ~Jumboyeti 12 2023-05-19 17:04
polecam przyjrzeć się emont !! ~jojo 3 2023-05-18 22:10
Ktoś nie lubi spółki jak widać. ~rg 6 2023-05-17 16:13
Na innych spółkach to jakoś inaczej a tu nie ma chętnych ~Miszcz 1 2023-05-16 15:05
Prawda o inflacji ~Punk 1 2023-05-15 18:02
dzieki Chlopaki :) ja sobie dalej zbieram a wy dajecie mi to robic tanio ~realista7201velCzysc 3 2023-05-15 16:05
Brawo zarząd! ~Quest 15 2023-05-15 15:58
Jeszcze brakuje sygnału sprzedaży do tego ~Bankrut 1 2023-05-15 13:43
Dobry raport ~Erl 1 2023-05-15 09:02
AD W1: 10M akcji zebranych, jestesmy na oporze. Czekam na wyniki ~realista7201velCzysc 2 2023-05-14 12:21
A jak idą ~Przechodzień 1 2023-05-14 10:42
Kredytów coraz więcej a one drogie ~Inwestor 2 2023-05-11 21:12
Odliczanie przed raportem ~Pinki 2 2023-05-11 16:40
Uhu hu będzie zabawa ~Fugrles 4 2023-05-11 14:23
[x]
EXCELLENC 0,92% 0,44 2026-06-26 15:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.