Forum giełdowe spółki EXCELLENCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
:D główny nie inaczej ale cooo by się musiało stać? ~kris 3 2023-06-30 15:47
Ciekawe co dziś na walnym... ~Pytek 2 2023-06-30 12:28
Idzie dobre? ~Quest 1 2023-06-29 11:52
Zaczyna się coś dziać ,oby . ~rg 6 2023-06-28 20:06
Ale kara ~TP 1 2023-06-28 13:31
Czyżby miesięczny już teraz miałby być na zielono? ~Quest 9 2023-06-28 10:11
Ciekawe kiedy? ~Michał 5 2023-06-27 21:18
Zapraszam do zakupu ~Michał 1 2023-06-27 15:10
Tylko excellenc ~Michał 1 2023-06-27 15:09
ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ www.syropy.eu ~kris 2 2023-06-27 14:51
Nałażyli karę 1-mna 1 2023-06-27 14:05
Jak u was z dostępnością? ~kris 6 2023-06-27 13:34
Tylko soki i napoje EXCELENC POLECAM - kris ~kris 2 2023-06-26 17:40
Przewodniczący Rady Nadzorczej Kupuje akcje ~Bigos 9 2023-06-26 13:45
Od jakiegoś czasu propaguję w gronie ~kris 1 2023-06-26 12:49
I co? :) gdzie akcje? :)))) ~kris 8 2023-06-23 22:42
Szala przegina sie w strone popytu. ~Transek1975 1 2023-06-23 11:25
I co nie ma chętnych podzielić się ~kris 10 2023-06-21 13:55
Wieszanie na hakach ~Elwis 35 2023-06-21 10:55
Przypominam o jednym z punktów na Walnym Zebraniu ~HerrFlick 9 2023-06-19 21:21
Kota nie ma myszy harcują :) ~kris 8 2023-06-19 10:44
Zakupy ~Akcjonariusz 21 2023-06-18 21:40
Już nie długo up ~Excelenc 3 2023-06-16 12:36
Zapinamy pasy :) ~Michal 8 2023-06-16 12:22
Żele dla Reprezentacji Polski robią ~Kolo 3 2023-06-16 10:29
Żele ~Michał 11 2023-06-13 22:32
Ja czekam na zmianę rynku? ~Franc033 3 2023-06-12 12:26
No gieroje, kto weźmie 10k po 0,1595 ~Pyknik 2 2023-06-07 21:03
Skąd tu się taka dzieciarnia bierze z 1k papieru ~Pyknik 17 2023-06-07 16:20
Ważna informacja ~Lidia 27 2023-06-05 16:51
[x]
EXCELLENC 0,92% 0,44 2026-06-26 15:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.