Forum giełdowe spółki EXCELLENCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy w tym roku to ruszy? ~BearCorn 11 2023-08-30 12:11
A co tu u was się dzieje??? ~Koala 7 2023-08-30 12:07
Wygląda na zdrową spółkę z perspektywami ~Krzych 3 2023-08-30 11:51
UWAGA EXC wskaźniki WYKUPIONE i pięknie sypią kwitem ~Karol 1 2023-08-30 11:49
Technicznie wszystko wskazuje na wybicie pod 20 groszy ! ~Leon 9 2023-08-30 11:27
Po co męczycie się z akcjami oddać ~Heniek 4 2023-08-30 11:25
Zauważyliście ~TP 5 2023-08-30 11:20
TO DOPIERO POCZĄTEK ~MALCOLM 6 2023-08-29 22:49
Panowie i Panie jak wasze prognozy ?? ~Leon 1 2023-08-29 22:44
Zobaczymy jak zamkną :) ~Koala 3 2023-08-29 21:44
Pięknie !!! ~wątek 5 2023-08-29 21:29
Wszystko poczytane wszystkie infa przeanalizowane ~Ryseinvest 12 2023-08-29 21:29
Widzieli Innogene :) ~Jaktam 3 2023-08-29 19:36
Może i można kupić jakiś mały Pakiecik startowy ~Koala 4 2023-08-29 15:38
C.D.N .. ~Bigos 3 2023-08-29 12:41
Te zakupy takie smieszne ~Marcinek 2 2023-08-29 09:31
Nowy Etat ~Pracownik 3 2023-08-28 20:28
UUUUUUUUU... ~Blady_Świt 5 2023-08-28 15:36
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-08-25 11:09
Zdziwienie sprawdzam a jeszcze nic nie wpadło co z wami ? ~SawoYBIG 3 2023-08-25 09:38
Tutaj nikt nie wierzy ,że to urośnie hehe ~Powodzenia 8 2023-08-24 17:25
Uwaga na 0,1505 ukryciak 2 miliony ~Szybkiwnogach 8 2023-08-23 22:35
Teraz musicie podbić żeby wyskoczyć z tego śmiecia ... ~exc 7 2023-08-23 17:45
Ciecierski kupuje ~Akcjonariusz 22 2023-08-23 09:10
Ale to wywali w górę ~Powodzenia 4 2023-08-22 21:47
Panowie i Panie jest propozycja cofnąć ~Szybki 2 2023-08-22 16:16
Powoli ~TP 1 2023-08-22 16:16
Kupie ~TP 5 2023-08-18 17:06
Wyniki po aktualizacji cenników ~Ktoś 3 2023-08-18 10:38
Uwaga na IP 83.100.227 ~Michał 11 2023-08-18 08:26
[x]
EXCELLENC 0,92% 0,44 2026-06-26 15:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.