Forum giełdowe spółki EXCELLENCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jestem zszokowany ~TP 3 2023-09-08 10:27
Oshee to nie konkurencja ~Pszczelasz 1 2023-09-08 09:38
W końcu sobie sprzedali :) ~Koala 10 2023-09-07 16:12
Powolutku i może wpadnie troszkę :) ~Leon 4 2023-09-06 08:33
Nie ma powodu do wzrostów …. ~Kazik 6 2023-09-05 15:41
Zrzut na koniec ~Michał 1 2023-09-04 17:05
Słabo oddają . ~Kristin 3 2023-09-04 15:10
Acartus !!! ~ludwik 1 2023-09-04 09:45
Kris kupię od ciebie milion za 16gr ~Koala 1 2023-09-02 13:03
Zarząd kupuje dalej. ~Quest 7 2023-09-01 19:49
UWAGA ZARAZ ZADYMA I 14 GR ~kris 7 2023-09-01 17:22
Mili państwo wracam z patentusa ~kris 3 2023-09-01 16:00
Napisze ostatni raz ~Powodzenia 2 2023-09-01 15:49
AT: wybicie z trojkata na W1, ale ... to moze jeszcze nie koniec ~realista7201velCzysc 7 2023-09-01 12:22
A może zawiesić was na tych 16 groszach ~kris 12 2023-09-01 10:53
Wyleszczeni wystąp... ~Quest 5 2023-08-31 22:03
Co sądzicie o wycofaniu akcji ? ~Koala 1 2023-08-31 21:05
Co się tu od... ~Powodzenia 11 2023-08-31 20:44
Technicznie wyglada do idealnie :) ~Będzieup 1 2023-08-31 20:05
Mała spółka branża PropTech - ECO5TECH z potężnym potencjałem!!! ~Wilk 4 2023-08-31 20:02
Opłaca się oddać że stratą ~Szybkiwnogach 2 2023-08-31 15:15
Oddajcie akcje ~Szybkiwnogach 4 2023-08-31 14:55
A co to za ustawki ??? ~Egon 7 2023-08-31 13:00
Zostanie połowa Akcjii? Co oni kombinują ~Egon 1 2023-08-31 11:09
Powrót do bazy na 14 gr ~Spokojny 8 2023-08-30 23:00
Już myślałem ze nikt nie będzie sprzedawał :) ~Karol 3 2023-08-30 21:41
INVENTION!!! RUSZA NA 1 PLN ~Karol 5 2023-08-30 18:32
Po 17 gr to lepiej kupić INVENTION bo tam wk w 4kw 45 gr ~analityk_GPW 5 2023-08-30 17:53
Czemu nie chcą sprzedawać? ~Grzegorz 3 2023-08-30 15:44
Kasa płynie... ~Bigos 2 2023-08-30 15:06
[x]
EXCELLENC -1,38% 0,43 2026-06-26 14:52:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.