| Jestem zszokowany | ~TP | 3 | 2023-09-08 10:27 |
| Oshee to nie konkurencja | ~Pszczelasz | 1 | 2023-09-08 09:38 |
| W końcu sobie sprzedali :) | ~Koala | 10 | 2023-09-07 16:12 |
| Powolutku i może wpadnie troszkę :) | ~Leon | 4 | 2023-09-06 08:33 |
| Nie ma powodu do wzrostów …. | ~Kazik | 6 | 2023-09-05 15:41 |
| Zrzut na koniec | ~Michał | 1 | 2023-09-04 17:05 |
| Słabo oddają . | ~Kristin | 3 | 2023-09-04 15:10 |
| Acartus !!! | ~ludwik | 1 | 2023-09-04 09:45 |
| Kris kupię od ciebie milion za 16gr | ~Koala | 1 | 2023-09-02 13:03 |
| Zarząd kupuje dalej. | ~Quest | 7 | 2023-09-01 19:49 |
| UWAGA ZARAZ ZADYMA I 14 GR | ~kris | 7 | 2023-09-01 17:22 |
| Mili państwo wracam z patentusa | ~kris | 3 | 2023-09-01 16:00 |
| Napisze ostatni raz | ~Powodzenia | 2 | 2023-09-01 15:49 |
| AT: wybicie z trojkata na W1, ale ... to moze jeszcze nie koniec | ~realista7201velCzysc | 7 | 2023-09-01 12:22 |
| A może zawiesić was na tych 16 groszach | ~kris | 12 | 2023-09-01 10:53 |
| Wyleszczeni wystąp... | ~Quest | 5 | 2023-08-31 22:03 |
| Co sądzicie o wycofaniu akcji ? | ~Koala | 1 | 2023-08-31 21:05 |
| Co się tu od... | ~Powodzenia | 11 | 2023-08-31 20:44 |
| Technicznie wyglada do idealnie :) | ~Będzieup | 1 | 2023-08-31 20:05 |
| Mała spółka branża PropTech - ECO5TECH z potężnym potencjałem!!! | ~Wilk | 4 | 2023-08-31 20:02 |
| Opłaca się oddać że stratą | ~Szybkiwnogach | 2 | 2023-08-31 15:15 |
| Oddajcie akcje | ~Szybkiwnogach | 4 | 2023-08-31 14:55 |
| A co to za ustawki ??? | ~Egon | 7 | 2023-08-31 13:00 |
| Zostanie połowa Akcjii? Co oni kombinują | ~Egon | 1 | 2023-08-31 11:09 |
| Powrót do bazy na 14 gr | ~Spokojny | 8 | 2023-08-30 23:00 |
| Już myślałem ze nikt nie będzie sprzedawał :) | ~Karol | 3 | 2023-08-30 21:41 |
| INVENTION!!! RUSZA NA 1 PLN | ~Karol | 5 | 2023-08-30 18:32 |
| Po 17 gr to lepiej kupić INVENTION bo tam wk w 4kw 45 gr | ~analityk_GPW | 5 | 2023-08-30 17:53 |
| Czemu nie chcą sprzedawać? | ~Grzegorz | 3 | 2023-08-30 15:44 |
| Kasa płynie... | ~Bigos | 2 | 2023-08-30 15:06 |