Forum giełdowe spółki EXCELLENCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Uciekać tonie jak tytanic ~kapitan 20 2023-08-15 22:49
Sredni potencjal wzrostu EXCELLENE na tle spolek spozywczych korben 10 2023-08-14 19:51
Najwyraźniej pójdzie do góry ~kris 2 2023-08-14 12:33
Excellence - dzisiaj znowu będzie jazda ~george 4 2023-08-14 11:57
O czym to świadczy wyprzedaż strategicznych aktywów i zmiana decyzji ~Rolex 8 2023-08-14 11:28
Raport za II kwartał 2023r. ~klocek 14 2023-08-13 16:39
To jest bardzo dobre ESPI analfabeci z peronu :))) ~spec 4 2023-08-13 16:35
EXCELLENCE REZYGNUJE Z PRZEJŚCIA NA RYNEK GŁÓWNY>ESPI ~Błotko 8 2023-08-13 12:48
Rynek nie był dzisiaj sprzyjający ale. ~rg 3 2023-08-12 08:05
Lamentacje i płacz narzekanie ~Wzrost 1 2023-08-11 20:15
Wartość księgowa około 12 gorszy :) ~Babciaciecierka 8 2023-08-11 19:50
To mamy EBI ~Quest 2 2023-08-11 19:49
Espi ~Michał 1 2023-08-11 17:31
Do końca dnia 30% ~Powodzenia 10 2023-08-11 17:11
Sprzedaż po tej cenie to obłęd ~Upupup 5 2023-08-11 14:59
Widzieliście to? ~Lidia 15 2023-08-11 13:37
Brawo posiadacze! Brawo my ~Upupup 1 2023-08-11 12:08
Teraz to te pieniądze są śmieszne powinno być 2 zł minimum ~Przyjaciel 1 2023-08-11 11:55
Przed nami wzrost i to duży ~Mowilem 1 2023-08-11 11:52
Perła GPW powinna już skakać na widły i to wysokie ~Mowilem 1 2023-08-11 11:50
A to niespodzianka tak tego się nie spodziewał nikt ~kris 5 2023-08-11 10:46
LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ CO TU SIĘ DZIEJE? ~Szybkiwnogach 4 2023-08-11 10:46
KTOŚ KUPIŁ MILION AKCJI ~Patyk 2 2023-08-11 10:45
Ważne jest jedno... ~Quest 6 2023-08-11 10:19
wyższe przychody to TYLKO zasługa podatku cukrowego ~hossa 1 2023-08-11 09:34
Wyniki. ~ludwik 1 2023-08-11 09:04
Raport czytali ? Po następnym 1 zł będzie... ~Jan 2 2023-08-11 08:47
ESPI... ~Bigos 8 2023-08-10 09:14
Kiedyś będziecie twierdzić że mogliście zostawić sobie ten papier ~Mędrzec 1 2023-08-09 14:28
Raport na plus ~Nowy 1 2023-08-09 13:33
[x]
EXCELLENC 0,92% 0,44 2026-06-26 15:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.