Forum giełdowe spółki EXCELLENCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Widzę że koleś tu szaleje :)) ~kris 2 2023-09-29 11:01
Chcę wam pomóc bo widzę że pojęcia nie macie ~kris 2 2023-09-29 10:26
Dziękuję za tanie akcję ~Henio 1 2023-09-26 15:02
Ręcę opadają.. ~Blady 3 2023-09-26 13:49
sorki, pomyłka ~ojojoj 4 2023-09-26 09:59
dodatkowe akcje ~Miecio 1 2023-09-25 19:07
Za chwilę Walne Zgromadzenie ~adam 5 2023-09-25 17:07
Jak wypali fuzja będzie 4 zł na gwałt ~Miód 12 2023-09-25 10:05
Ale usiłują odebrać akcje. Buhahah ~Leon 6 2023-09-22 17:34
czyli nie bylo sprzedazy przez prezesa. Widzieliscie korekte? Bylo kupno ~realista7201velCzysc 3 2023-09-22 14:07
Bardzo ciekawe bardzo ~kris 6 2023-09-22 12:09
Automacik pogrywa sobie :) ~Leon 1 2023-09-22 10:17
Do wiadomości... ~Quest 6 2023-09-22 08:04
Skoro prezes kupuje ~Michal 2 2023-09-18 20:41
Wykres mówi jedno że 80 gr możliwe jest ~Mowilem 8 2023-09-18 12:54
Najpierw CHCIELI NA GIEŁDĘ...... lks604 5 2023-09-18 12:45
Pany wspomóżcie dostaw na 0,153 ~Szybkiwnogach 5 2023-09-18 12:43
Prezes znow kupuje ~Michal 1 2023-09-18 10:30
Brak wyboru Excellence na platformie XTB ~Maro 4 2023-09-16 18:39
Ciekawe co tu się szykuje ? ~rg 4 2023-09-15 12:50
Spółka bardzo dobra a cena akcji niska. ~Leon 4 2023-09-14 22:01
Ciekawe czy Prezio jeszcze kupuje :) ~Koala 7 2023-09-14 10:27
Co to za manewr Prezesa :) ~Ania 3 2023-09-12 20:48
Prezesowi zabrakło ~TP 3 2023-09-12 18:14
Oferta pracy na LinkedIn ~Quest 1 2023-09-12 10:32
Nic nie możecie tylko sobie pogadać. ~rg 4 2023-09-11 18:47
mało kto wie.... ~Bigos 2 2023-09-09 15:15
Jestem zszokowany ~TP 3 2023-09-08 10:27
Oshee to nie konkurencja ~Pszczelasz 1 2023-09-08 09:38
W końcu sobie sprzedali :) ~Koala 10 2023-09-07 16:12
[x]
EXCELLENC 0,95% 0,42 2026-06-24 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.