Forum giełdowe spółki EXCELLENCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
UWAGA UKRYTE KUPNO ~kris 6 2023-11-16 13:26
No i mamy RATING A ~Olo 6 2023-11-16 11:52
Hej naganiacze ~Rycho 1 2023-11-16 11:02
Do czego to doszlo ~Michal 12 2023-11-15 09:09
Trzymamy i powiększamy pozycję :) ~Leon 23 2023-11-14 22:52
Wyniki przyzwoite można zbierać pod najlepszy 4 kwartał ~Gruby 4 2023-11-14 14:12
Raport genialny ~Michał 1 2023-11-14 14:11
Spółka stoi w miejscu ~Egzekutor 3 2023-11-14 14:07
Kolejny kwartał swietnych wyników , czkamy na... ~Jan 6 2023-11-14 11:47
Bardzo jestem zadowolony ~Tomek 3 2023-11-14 10:52
DYSTRYBUCJA = WIAĆ ~Bolek 16 2023-11-13 09:25
Masz dziecko wysypać wszystko:) ~kris 6 2023-11-11 14:13
Wyspałeś chłopcze co miałeś wysypać? ~kris 2 2023-11-10 09:29
Excellence znaczy możliwości!!! ~Super 3 2023-11-09 09:35
Czy wyniki mogą zaskoczyć? ~kris 5 2023-11-08 21:50
Czy Excellenc to polski Celsius Holdings? ~redaktor 7 2023-11-08 13:45
uwaga uwaga ~Miecio 2 2023-11-07 13:24
co nowego ~Miecio 4 2023-11-06 18:05
Szykować kasę ~nanoerl 5 2023-11-02 13:56
spokojnie wszyscy kupią czekam ja czekajcie jak w biedronce ~Szybkiwnogach 23 2023-10-30 20:17
Czyżby mieli się rozbudowywać? ~Sasza 2 2023-10-30 12:47
Straszaki zdjęte! ~Michał 3 2023-10-27 11:17
Szczury opuszczają łajbę? Dzisiaj ładne sypanie ~arkady 9 2023-10-26 22:11
Jak tam i Was ~Babciaciecierka 14 2023-10-24 21:12
Jakie perspektywy? ~TP 13 2023-10-19 11:05
Konopie na topie ~Zeit 9 2023-10-09 20:04
Hemp sprzedane czy tu będzie wyżej? ~kris 10 2023-10-05 13:30
Biorę udział ~Michał 1 2023-10-04 10:01
Nie bierz w tym udziału ~kris 4 2023-10-03 17:17
Koleś nie struga wa. Riata ~kris 2 2023-09-29 13:20
[x]
EXCELLENC 0,95% 0,42 2026-06-24 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.