Forum giełdowe spółki EXCELLENCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pynknie 0.1 ? ~Babciaciecierka 3 2023-12-18 12:20
Health-medica ~Quest 2 2023-12-18 10:30
Nic się nie dzieje i tak od lat ~Babciaciecierka 5 2023-12-17 10:38
nie robic nic ~Rycho 2 2023-12-15 18:34
Złotóweczka 0,13x8 = kolekcjoner ~Złotóweczka 3 2023-12-15 15:01
Ktoś tu się czuje bezpiecznie i bezkarnie. ~rg 6 2023-12-12 15:06
Nie wiem o co chodzi.... ~Aj 3 2023-12-08 16:39
Jak zarząd nie dba o kurs to niech daje dywidendę. ~Jan 2 2023-12-07 16:01
A co tu się dzisiaj działo ? ~rg 8 2023-12-06 21:50
Mikołaj... ~Quest 5 2023-12-06 16:58
Ale się bawią chłopcy :) ~Koala 1 2023-12-06 16:14
Niecierpliwi wyskoczą ~Michał 5 2023-12-01 21:02
O matko i corko ~Zdzicho 1 2023-12-01 16:46
Czy ktoś z Was oglądał film Inwestorzy amatorzy...? ~Papa 5 2023-11-30 15:21
Zarząd niech to teraz odkupi po 80 gr ~Inwestor 1 2023-11-30 14:11
Kto by przypuszczał że to spadnie tak nisko ~Zdenerwowany 1 2023-11-30 14:10
Kiedy to odbije było 80 gr a jest... Tragedia ~Mówić 1 2023-11-30 14:09
Mam nadzieję zarobił każdy kto ma ~Mowilem 1 2023-11-30 14:02
Dlaczego nie ma 80 gr co się stało ~Anna 4 2023-11-29 21:32
dobra rada ~Rycho 3 2023-11-29 11:33
M&A ~matematyk 1 2023-11-28 09:46
Każdy może pisać na forum co chce ale.. ~rg 8 2023-11-24 21:10
Czy coś ruszy tego gniota ? ~Kris 4 2023-11-23 18:39
Info ~Blady 1 2023-11-22 16:52
kto sprzedaje wciaz akcje ~Rycho 9 2023-11-22 15:13
Koszyk inflacyjny gus ~ttt 1 2023-11-19 14:57
Oj tu robi się niebezpiecznie ~SawoYBIG 3 2023-11-18 14:28
Raz się żyje - witam na pokładzie ~Babciaciercierka 7 2023-11-18 00:39
Przejście na spółki Wig 20 to dobry sposób ~kris 3 2023-11-17 21:11
Publikowane wyniki pokazały że spółka jest stabilna zarabia :) ~kris 4 2023-11-17 14:23
[x]
EXCELLENC 0,95% 0,42 2026-06-24 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.