Forum giełdowe spółki EXCELLENCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
20 groszy jeszcze w tym roku ~BearCorn 1 2024-01-06 09:40
75k podaży do 16 groszy , coraz ciekawiej ~heja 2 2024-01-05 19:06
Co się dzieje? ~Prezes 1 2024-01-05 11:48
6 sesja spadkowa na WIG20 - efekt Tuska? ~redaktor 1 2024-01-05 09:11
Czuję opadanie ~Babciaciecierka 1 2024-01-04 13:19
Ucieka przed nosem... Rajd!!! ~Miód 9 2024-01-03 23:44
Ciekawe jakie będą widły,, czy odrazu na 1 zł czy.... Chwilę pobuja. ~Informacja 1 2024-01-03 08:54
Perła GPW powinna już skakać na widły i to wysokie ~Miód 1 2024-01-03 08:48
Nie oddajecie? Dlaczego? ~Szybkiwnogach 1 2024-01-02 16:03
Pytanie do znawców.. ~Voice 5 2023-12-30 00:30
Peroniarze gonić pociąg! ~Miód 12 2023-12-29 21:09
Coś dzisiaj większy obrót i ciągłe zabawy w arkuszu ~Akcjonariusz 2 2023-12-29 11:41
Baton prawie rozebrany i później droga wolna ~Akcjonariusz 1 2023-12-29 11:24
Ciekawie w tym arkuszu, co wyżej daje to ktoś przebija ~Akcjo 1 2023-12-27 12:22
Kurs... ~Sasza 5 2023-12-22 15:32
Do 28.12 czas na straty ~Akcjonariusz 1 2023-12-22 13:39
Ciekawe po jakiej cenie mógłby sprzedać zarząd? ~Akcjonariusz 2 2023-12-21 21:42
Niedobrze TVP wyłączyli ~kris 2 2023-12-20 19:11
Canabis tylko teraz zaraz rakieta ~Szybkiwnogach 3 2023-12-20 18:51
Hej Kolego z tymi 200klockami może bys dał śmignąc ~Heja 3 2023-12-20 14:18
Jak wpłynie 13 i 14 ~Babunia 5 2023-12-20 10:53
chyba dobry dzien dziś, wolne pole bitwy ~Heja 1 2023-12-20 10:48
Panie i Panowie ~TP 13 2023-12-20 06:44
miałem na myśli 3 lub 4 grosze dywidendy :) , liczymy szybko :) ~heja 1 2023-12-20 02:16
pytanko :będzie 3 czy 4 grosze na akcje ? może dlatego tak cisną :) ~heja 1 2023-12-20 02:13
Wygląda jakby nie było już nawet nadziei... ~Died_maroz 5 2023-12-19 13:39
Może z tych 300tys by zrzucili ze 100tys ~Heja 2 2023-12-19 13:31
Krezus II ~kris 1 2023-12-19 12:43
uwaga! Akumulacja 2MLN akcji. Zaczynam zbierac wiecej. Opory ... czysciciel_basenow_w_hiszpanii 52 2023-12-19 08:10
podatkowe harce ~some 1 2023-12-18 21:19
[x]
EXCELLENC 0,95% 0,42 2026-06-24 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.