|
20 groszy jeszcze w tym roku
|
~BearCorn
|
1
|
2024-01-06 09:40
|
|
75k podaży do 16 groszy , coraz ciekawiej
|
~heja
|
2
|
2024-01-05 19:06
|
|
Co się dzieje?
|
~Prezes
|
1
|
2024-01-05 11:48
|
|
6 sesja spadkowa na WIG20 - efekt Tuska?
|
~redaktor
|
1
|
2024-01-05 09:11
|
|
Czuję opadanie
|
~Babciaciecierka
|
1
|
2024-01-04 13:19
|
|
Ucieka przed nosem... Rajd!!!
|
~Miód
|
9
|
2024-01-03 23:44
|
|
Ciekawe jakie będą widły,, czy odrazu na 1 zł czy.... Chwilę pobuja.
|
~Informacja
|
1
|
2024-01-03 08:54
|
|
Perła GPW powinna już skakać na widły i to wysokie
|
~Miód
|
1
|
2024-01-03 08:48
|
|
Nie oddajecie? Dlaczego?
|
~Szybkiwnogach
|
1
|
2024-01-02 16:03
|
|
Pytanie do znawców..
|
~Voice
|
5
|
2023-12-30 00:30
|
|
Peroniarze gonić pociąg!
|
~Miód
|
12
|
2023-12-29 21:09
|
|
Coś dzisiaj większy obrót i ciągłe zabawy w arkuszu
|
~Akcjonariusz
|
2
|
2023-12-29 11:41
|
|
Baton prawie rozebrany i później droga wolna
|
~Akcjonariusz
|
1
|
2023-12-29 11:24
|
|
Ciekawie w tym arkuszu, co wyżej daje to ktoś przebija
|
~Akcjo
|
1
|
2023-12-27 12:22
|
|
Kurs...
|
~Sasza
|
5
|
2023-12-22 15:32
|
|
Do 28.12 czas na straty
|
~Akcjonariusz
|
1
|
2023-12-22 13:39
|
|
Ciekawe po jakiej cenie mógłby sprzedać zarząd?
|
~Akcjonariusz
|
2
|
2023-12-21 21:42
|
|
Niedobrze TVP wyłączyli
|
~kris
|
2
|
2023-12-20 19:11
|
|
Canabis tylko teraz zaraz rakieta
|
~Szybkiwnogach
|
3
|
2023-12-20 18:51
|
|
Hej Kolego z tymi 200klockami może bys dał śmignąc
|
~Heja
|
3
|
2023-12-20 14:18
|
|
Jak wpłynie 13 i 14
|
~Babunia
|
5
|
2023-12-20 10:53
|
|
chyba dobry dzien dziś, wolne pole bitwy
|
~Heja
|
1
|
2023-12-20 10:48
|
|
Panie i Panowie
|
~TP
|
13
|
2023-12-20 06:44
|
|
miałem na myśli 3 lub 4 grosze dywidendy :) , liczymy szybko :)
|
~heja
|
1
|
2023-12-20 02:16
|
|
pytanko :będzie 3 czy 4 grosze na akcje ? może dlatego tak cisną :)
|
~heja
|
1
|
2023-12-20 02:13
|
|
Wygląda jakby nie było już nawet nadziei...
|
~Died_maroz
|
5
|
2023-12-19 13:39
|
|
Może z tych 300tys by zrzucili ze 100tys
|
~Heja
|
2
|
2023-12-19 13:31
|
|
Krezus II
|
~kris
|
1
|
2023-12-19 12:43
|
|
uwaga! Akumulacja 2MLN akcji. Zaczynam zbierac wiecej. Opory ...
|
czysciciel_basenow_w_hiszpanii
|
52
|
2023-12-19 08:10
|
|
podatkowe harce
|
~some
|
1
|
2023-12-18 21:19
|