|
Jest ssanie
|
~Krzych
|
6
|
2024-01-12 10:36
|
|
Akumulacja, wystrzał i ejaqulacja
|
~ttt
|
4
|
2024-01-12 06:53
|
|
Excellence umarł
|
~stepan
|
2
|
2024-01-11 21:23
|
|
Myślicie, że....
|
~Quest
|
5
|
2024-01-11 21:08
|
|
AKUMULACJA W TOKU
|
~akumulacja
|
17
|
2024-01-11 19:12
|
|
Makarony naszym wzorem
|
~Musk
|
1
|
2024-01-11 17:59
|
|
Dzieje sie kraju...
|
~FiGO
|
1
|
2024-01-11 17:21
|
|
Czytali...
|
~Voice
|
1
|
2024-01-11 17:19
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
4
|
2024-01-11 16:58
|
|
Kto odbiera takie ilości tych akcji?
|
~xmen
|
7
|
2024-01-11 16:57
|
|
INSTUKCJA OBSŁUGI EXCELLENCE 30 gr.
|
~Członekulicy
|
3
|
2024-01-11 15:18
|
|
No to przystanek 600tys powiesili blisko
|
~Heja
|
4
|
2024-01-11 15:08
|
|
excellec dobrze ze dokupilem teraz to bedzie pompa pod testy
|
~przemek
|
6
|
2024-01-11 14:58
|
|
SŁYCHAĆ WYCIE?? ZNAKOMICIE!!!
|
~slawku
|
27
|
2024-01-11 14:58
|
|
Górne widły
|
~Inwestor
|
3
|
2024-01-11 14:57
|
|
GÓRNE WIDŁY - ZACZĘŁO SIĘ
|
~Robo
|
2
|
2024-01-11 14:57
|
|
Ostra walka tu dziś
|
~Heja
|
1
|
2024-01-11 14:08
|
|
Schował baton i szarpie po kawałku, ms to ktoś jeszcze
|
~Heja
|
1
|
2024-01-11 14:06
|
|
jesli kurs sie utrzyma do konca dnia to mamy D1: przebite SMA50/100/200
|
~realista7201velczysc
|
1
|
2024-01-11 14:02
|
|
Baton kupi na 0,14gr na 360tys ciekawe
|
~Heja
|
2
|
2024-01-11 13:38
|
|
Kiedy ten śmietnik odpali
|
~BearCorn
|
3
|
2024-01-11 13:19
|
|
Cos sie chyba zaczyna dziać...
|
~Mario
|
4
|
2024-01-11 13:12
|
|
2 zlecenia na 100tys akcji , chcesz sprzedac czy małych zablokowac
|
~Heja
|
6
|
2024-01-10 18:34
|
|
baton za 70 koła na 13 groszy?
|
~Seba567
|
1
|
2024-01-09 16:49
|
|
500tys akcji na 0,13tej straszak ? Czy zrzuci ?
|
~Heja
|
3
|
2024-01-09 15:36
|
|
Statystyki...
|
~Blady
|
4
|
2024-01-08 18:53
|
|
Sprzedaż po tej cenie to obłęd
|
~Inwestor
|
3
|
2024-01-06 09:46
|
|
fenomen, kisi siei kisi a drobne 200 tys podaży i mielibyśmy 27 groszy
|
~heja
|
2
|
2024-01-06 09:46
|
|
Niech zabiją dzwony i widły w rękę na tych co
|
~Wkurzony
|
11
|
2024-01-06 09:45
|
|
Jutro wchodzę za wszystko co mam
|
~Gargamel
|
6
|
2024-01-06 09:43
|