Forum giełdowe spółki EXCELLENCE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jest ssanie ~Krzych 6 2024-01-12 10:36
Akumulacja, wystrzał i ejaqulacja ~ttt 4 2024-01-12 06:53
Excellence umarł ~stepan 2 2024-01-11 21:23
Myślicie, że.... ~Quest 5 2024-01-11 21:08
AKUMULACJA W TOKU ~akumulacja 17 2024-01-11 19:12
Makarony naszym wzorem ~Musk 1 2024-01-11 17:59
Dzieje sie kraju... ~FiGO 1 2024-01-11 17:21
Czytali... ~Voice 1 2024-01-11 17:19
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 4 2024-01-11 16:58
Kto odbiera takie ilości tych akcji? ~xmen 7 2024-01-11 16:57
INSTUKCJA OBSŁUGI EXCELLENCE 30 gr. ~Członekulicy 3 2024-01-11 15:18
No to przystanek 600tys powiesili blisko ~Heja 4 2024-01-11 15:08
excellec dobrze ze dokupilem teraz to bedzie pompa pod testy ~przemek 6 2024-01-11 14:58
SŁYCHAĆ WYCIE?? ZNAKOMICIE!!! ~slawku 27 2024-01-11 14:58
Górne widły ~Inwestor 3 2024-01-11 14:57
GÓRNE WIDŁY - ZACZĘŁO SIĘ ~Robo 2 2024-01-11 14:57
Ostra walka tu dziś ~Heja 1 2024-01-11 14:08
Schował baton i szarpie po kawałku, ms to ktoś jeszcze ~Heja 1 2024-01-11 14:06
jesli kurs sie utrzyma do konca dnia to mamy D1: przebite SMA50/100/200 ~realista7201velczysc 1 2024-01-11 14:02
Baton kupi na 0,14gr na 360tys ciekawe ~Heja 2 2024-01-11 13:38
Kiedy ten śmietnik odpali ~BearCorn 3 2024-01-11 13:19
Cos sie chyba zaczyna dziać... ~Mario 4 2024-01-11 13:12
2 zlecenia na 100tys akcji , chcesz sprzedac czy małych zablokowac ~Heja 6 2024-01-10 18:34
baton za 70 koła na 13 groszy? ~Seba567 1 2024-01-09 16:49
500tys akcji na 0,13tej straszak ? Czy zrzuci ? ~Heja 3 2024-01-09 15:36
Statystyki... ~Blady 4 2024-01-08 18:53
Sprzedaż po tej cenie to obłęd ~Inwestor 3 2024-01-06 09:46
fenomen, kisi siei kisi a drobne 200 tys podaży i mielibyśmy 27 groszy ~heja 2 2024-01-06 09:46
Niech zabiją dzwony i widły w rękę na tych co ~Wkurzony 11 2024-01-06 09:45
Jutro wchodzę za wszystko co mam ~Gargamel 6 2024-01-06 09:43
[x]
EXCELLENC 0,00% 0,42 2026-06-24 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.