| Kto był dzisiaj w Bielsku ? | ~Jaca_Donos | 2 | 2021-02-09 17:49 |
| Śledztwo w sprawie nicków ! | ~Tęczowa_skarpetra | 2 | 2021-02-09 17:42 |
| Lecimy na groszówki - taka prawda | ~PełOjeb | 11 | 2021-02-09 17:30 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 20 | 2021-02-09 17:13 |
| Mam coś mega!!!! | ~Franczesko | 2 | 2021-02-09 15:42 |
| Kolejna sesja z delikatnym podbieraniem akcji. | ~Pandemia | 16 | 2021-02-09 14:21 |
| Problemy z dostawami w Kazachstanie radze uważać | ~Michał | 6 | 2021-02-09 10:56 |
| Dziś znowu dobrane | ~Pandemia | 1 | 2021-02-09 10:54 |
| Czy już dziś 4zl? | ~Pandemia | 4 | 2021-02-09 10:19 |
| Dla kumatych | ~Bareja | 2 | 2021-02-08 16:11 |
| dzisiaj widły | ~prawdziwy_fan_latryn | 1 | 2021-02-08 14:54 |
| Co u szwagierek? | ~Andrzej | 12 | 2021-02-08 11:20 |
| Co dalej z EEx na GPW ? | ~Jaca_Donos | 6 | 2021-02-07 18:00 |
| kupować!! | ~jaki | 17 | 2021-02-05 21:14 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 13 | 2021-02-05 19:18 |
| Ładnie wyszarpują akcje. | ~Pandemia | 6 | 2021-02-05 13:08 |
| EEx najgorszą spółką sWIG80 !! | ~Jaca_Donos | 7 | 2021-02-04 13:43 |
| Sypanie vs akcjonariat | ~Jaca_Donos | 5 | 2021-02-02 19:01 |
| Rysowanie wykresu | ~kikiposz | 9 | 2021-01-31 10:18 |
| Skubią akcje delikatnie. | ~Pandemia | 10 | 2021-01-30 10:16 |
| Kolejny dzień skubania akcyjek. | ~Pandemia | 3 | 2021-01-29 16:20 |
| obrot | ~tomek | 2 | 2021-01-29 13:03 |
| bezruch | ~jaki | 19 | 2021-01-29 05:23 |
| Mocny papier na takie zawirowania na szerokim. | ~Pandemia | 9 | 2021-01-28 13:01 |
| Aktywność pisarska | ~kikiposz | 12 | 2021-01-28 10:32 |
| Akcje "toksyczne - waga unikaj " | ~UB_ek | 13 | 2021-01-28 09:53 |
| Umowa za 3mln euro się szykuje.....W styczniu lubią cos podpisac zawsze. | ~Jacek | 8 | 2021-01-27 13:07 |
| Prezes rezygnuje ? | ~Jaca_Donos | 12 | 2021-01-26 16:00 |
| Kolejny dzień z otwarciem na plusie. | ~Grześ | 7 | 2021-01-26 09:56 |
| Może mała przerwa ....zapraszam na krótką dozę rozrywki | ~mnb123 | 1 | 2021-01-26 09:49 |