Forum giełdowe spółki EKO EXPORT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kto był dzisiaj w Bielsku ? ~Jaca_Donos 2 2021-02-09 17:49
Śledztwo w sprawie nicków ! ~Tęczowa_skarpetra 2 2021-02-09 17:42
Lecimy na groszówki - taka prawda ~PełOjeb 11 2021-02-09 17:30
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 20 2021-02-09 17:13
Mam coś mega!!!! ~Franczesko 2 2021-02-09 15:42
Kolejna sesja z delikatnym podbieraniem akcji. ~Pandemia 16 2021-02-09 14:21
Problemy z dostawami w Kazachstanie radze uważać ~Michał 6 2021-02-09 10:56
Dziś znowu dobrane ~Pandemia 1 2021-02-09 10:54
Czy już dziś 4zl? ~Pandemia 4 2021-02-09 10:19
Dla kumatych ~Bareja 2 2021-02-08 16:11
dzisiaj widły ~prawdziwy_fan_latryn 1 2021-02-08 14:54
Co u szwagierek? ~Andrzej 12 2021-02-08 11:20
Co dalej z EEx na GPW ? ~Jaca_Donos 6 2021-02-07 18:00
kupować!! ~jaki 17 2021-02-05 21:14
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 13 2021-02-05 19:18
Ładnie wyszarpują akcje. ~Pandemia 6 2021-02-05 13:08
EEx najgorszą spółką sWIG80 !! ~Jaca_Donos 7 2021-02-04 13:43
Sypanie vs akcjonariat ~Jaca_Donos 5 2021-02-02 19:01
Rysowanie wykresu ~kikiposz 9 2021-01-31 10:18
Skubią akcje delikatnie. ~Pandemia 10 2021-01-30 10:16
Kolejny dzień skubania akcyjek. ~Pandemia 3 2021-01-29 16:20
obrot ~tomek 2 2021-01-29 13:03
bezruch ~jaki 19 2021-01-29 05:23
Mocny papier na takie zawirowania na szerokim. ~Pandemia 9 2021-01-28 13:01
Aktywność pisarska ~kikiposz 12 2021-01-28 10:32
Akcje "toksyczne - waga unikaj " ~UB_ek 13 2021-01-28 09:53
Umowa za 3mln euro się szykuje.....W styczniu lubią cos podpisac zawsze. ~Jacek 8 2021-01-27 13:07
Prezes rezygnuje ? ~Jaca_Donos 12 2021-01-26 16:00
Kolejny dzień z otwarciem na plusie. ~Grześ 7 2021-01-26 09:56
Może mała przerwa ....zapraszam na krótką dozę rozrywki ~mnb123 1 2021-01-26 09:49
[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.