Forum giełdowe spółki EKO EXPORT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dziesiąta SESJA SPADKOWA ~przerażony 16 2017-05-04 08:50
SPADEK ZYSKU o 2 MILIONY !!! ~rozczarowanie 17 2017-05-04 07:22
Bruno koniec majówki ~trojmiasto 1 2017-05-03 19:40
WISIELCE, wasze jęki nam obrzydły ... ~Janek 15 2017-05-03 19:34
STRATA NETTO W 4 Q ~mk_garbage 18 2017-05-03 19:33
!!! STRATA w OSTATNIM KWARTALE !!! ~ostrzegam 4 2017-05-03 19:32
oto co się dzieje po słabych wynikach ~reventon_wro 22 2017-05-03 19:31
-CMC- ~abc 11 2017-05-03 18:32
EKO EXPORT SA (8/2017) Otrzymanie drugiego zamówienia od Partnera z USA. ~GreG_ 26 2017-05-03 18:31
Formacja Deski Klozetowej ~heh 26 2017-05-02 16:58
Ale tempo - BRAWO ZARZĄD ! ~zdziwko 15 2017-05-02 12:59
WSZYSCY którzy stracili finansowo przez oszusta brawo_EEX ~mk_garbage 13 2017-05-02 10:08
C/Z = 121 buahahahhahahaha ~mk_garbage 11 2017-04-29 18:15
masakra co tu się dzieje. ~polipo 14 2017-04-29 18:13
BĘDZIE W CZERWCU 2017 GRUBO POWYŻEJ 25 ZŁ ~BRANDO25 39 2017-04-29 10:18
Latryniarze wasz scat już na nikogo nie działa:)) ~swój 1 2017-04-29 07:15
Wyniki fatalne ~analityk_rynkowy 8 2017-04-29 06:08
Uwaga akcjonariusze, baczność !! Sprzedawać !! ostell 2 2017-04-29 03:31
Ładny docisk ale to dopiero wstęp ! ~mk_garbage 10 2017-04-28 20:41
26.04 MŁOT NA WYKRESIE ~att 5 2017-04-28 19:49
--Dostawy będą realizowane w 2017 i 2018 w Europie i USA-- ~pap 30 2017-04-28 17:04
Cieszę się ~Oko 3 2017-04-28 16:47
--1000% W 2 LATA-- ~abc 71 2017-04-28 16:13
--DWA DUŻE ZAMOWIENIA-- ~xxx 11 2017-04-28 16:12
3,10 mln zł przychodu w 4 q ~mk_garbage 4 2017-04-28 15:45
List Prezesa ~Xxx 10 2017-04-28 15:34
Moze i strata w 4 Q ale kogo to interesuje. ~roberto 16 2017-04-28 13:22
Za 2015r 30 gr na akcje 12zl przez 30gr daje C/z 40 ~roberto 5 2017-04-28 12:24
A jak wygladaja kwartały 1 - 3 bo o tym nikt nie pisze ~luk 1 2017-04-28 10:20
Do tych co nie ogarniają przepływów pieniężnych ~neciarz 1 2017-04-28 10:18
[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.