|
Dziesiąta SESJA SPADKOWA
|
~przerażony
|
16
|
2017-05-04 08:50
|
|
SPADEK ZYSKU o 2 MILIONY !!!
|
~rozczarowanie
|
17
|
2017-05-04 07:22
|
|
Bruno koniec majówki
|
~trojmiasto
|
1
|
2017-05-03 19:40
|
|
WISIELCE, wasze jęki nam obrzydły ...
|
~Janek
|
15
|
2017-05-03 19:34
|
|
STRATA NETTO W 4 Q
|
~mk_garbage
|
18
|
2017-05-03 19:33
|
|
!!! STRATA w OSTATNIM KWARTALE !!!
|
~ostrzegam
|
4
|
2017-05-03 19:32
|
|
oto co się dzieje po słabych wynikach
|
~reventon_wro
|
22
|
2017-05-03 19:31
|
|
-CMC-
|
~abc
|
11
|
2017-05-03 18:32
|
|
EKO EXPORT SA (8/2017) Otrzymanie drugiego zamówienia od Partnera z USA.
|
~GreG_
|
26
|
2017-05-03 18:31
|
|
Formacja Deski Klozetowej
|
~heh
|
26
|
2017-05-02 16:58
|
|
Ale tempo - BRAWO ZARZĄD !
|
~zdziwko
|
15
|
2017-05-02 12:59
|
|
WSZYSCY którzy stracili finansowo przez oszusta brawo_EEX
|
~mk_garbage
|
13
|
2017-05-02 10:08
|
|
C/Z = 121 buahahahhahahaha
|
~mk_garbage
|
11
|
2017-04-29 18:15
|
|
masakra co tu się dzieje.
|
~polipo
|
14
|
2017-04-29 18:13
|
|
BĘDZIE W CZERWCU 2017 GRUBO POWYŻEJ 25 ZŁ
|
~BRANDO25
|
39
|
2017-04-29 10:18
|
|
Latryniarze wasz scat już na nikogo nie działa:))
|
~swój
|
1
|
2017-04-29 07:15
|
|
Wyniki fatalne
|
~analityk_rynkowy
|
8
|
2017-04-29 06:08
|
|
Uwaga akcjonariusze, baczność !! Sprzedawać !!
|
ostell
|
2
|
2017-04-29 03:31
|
|
Ładny docisk ale to dopiero wstęp !
|
~mk_garbage
|
10
|
2017-04-28 20:41
|
|
26.04 MŁOT NA WYKRESIE
|
~att
|
5
|
2017-04-28 19:49
|
|
--Dostawy będą realizowane w 2017 i 2018 w Europie i USA--
|
~pap
|
30
|
2017-04-28 17:04
|
|
Cieszę się
|
~Oko
|
3
|
2017-04-28 16:47
|
|
--1000% W 2 LATA--
|
~abc
|
71
|
2017-04-28 16:13
|
|
--DWA DUŻE ZAMOWIENIA--
|
~xxx
|
11
|
2017-04-28 16:12
|
|
3,10 mln zł przychodu w 4 q
|
~mk_garbage
|
4
|
2017-04-28 15:45
|
|
List Prezesa
|
~Xxx
|
10
|
2017-04-28 15:34
|
|
Moze i strata w 4 Q ale kogo to interesuje.
|
~roberto
|
16
|
2017-04-28 13:22
|
|
Za 2015r 30 gr na akcje 12zl przez 30gr daje C/z 40
|
~roberto
|
5
|
2017-04-28 12:24
|
|
A jak wygladaja kwartały 1 - 3 bo o tym nikt nie pisze
|
~luk
|
1
|
2017-04-28 10:20
|
|
Do tych co nie ogarniają przepływów pieniężnych
|
~neciarz
|
1
|
2017-04-28 10:18
|