Forum giełdowe spółki ECO5TECH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kiedy INWESTOR ????? ~zibi-1 1 2022-02-10 16:01
batony wabiace na kupnie podstawione i czekanie by ulica brala im z praw ~hio 1 2022-02-10 15:48
kto to sprzedaje? ~stary 9 2022-02-10 15:48
znowu baton na kupnie wabiacy leszcza n kupanie a na S podstaiaja swoj ~vvv 1 2022-02-10 15:43
ktos pieknie wykozystal do upchania akcji raport TYLE W TEMACIE ~hop 8 2022-02-10 14:26
jak na razie to sie mnoza akcje na sprzedaz pod raport ktos sypie ~hop 4 2022-02-10 14:05
Kapitalizacja ~Kapitan 4 2022-02-10 13:55
Upychaja akcje pieknie okazja pod pl ~Gg 2 2022-02-10 13:33
Raporty ~Maurycy 2 2022-02-10 12:22
Czy ktoś się spodziewał aż 1,5 mln zysku w IV kwartale???? ~janusz 17 2022-02-10 12:17
Mocne KUPUJ dla Harpera, a kap. 7x mniejszy od GLC ~RED 2 2022-02-10 12:09
AZTEC podał wyniki MIAZGA ! NIE TO CO TUTAJ ! +40% ~AZTEC 2 2022-02-10 12:05
Wpadać na Yolo!! ~Trader 1 2022-02-10 11:55
4 zł jak psu buda ~mrb 1 2022-02-10 11:52
wartość rośnie skokowo, za rok 12.40 zł za sztukę ~hays 1 2022-02-10 10:49
Lecimy na rekord ~Wladimiii 1 2022-02-10 10:36
Cytat z stockwatch - zapraszam ~Mahal 4 2022-02-10 10:36
Za kilkanaście sesji raport na TAMEXie ~Tos 1 2022-02-10 10:23
peknie upychaja ~hop 2 2022-02-10 10:23
Jakie nęcenie? jakie wabiki? widzieliście kapitalizacje? ~Dejw 3 2022-02-10 10:18
Przyszłość ~Je 7 2022-02-10 10:02
Zachwile raport to samo na ZENERIS ~Ed 2 2022-02-10 09:59
Raport pozytywny,wystrzał nadchodzi. adamt79 2 2022-02-10 09:58
na razie to sypanie akcjami widac batony na zachete na kupnie i sypanie ~ddd 1 2022-02-10 09:56
MIELONKA PIEKNA I PCHANIE TOWARU POD RAPORT ~ggg 1 2022-02-10 09:50
ktos tu sypie papierem batony sa na wabika i sypanko widac ~ddd 5 2022-02-10 09:48
eh te sztuczne batony na kupnie wabiace leszcza by bral z prawej co ~iop 2 2022-02-10 09:42
popychacze na kupnie i sie cudonie mnoza akcje na sprzedazy mielonka ~hop 1 2022-02-10 09:40
Warto kupić UNILABGAM zobaczcie wyniki +3250% ~Jw 3 2022-02-10 09:36
sztuczne popychacze i proba ubrani nr dwa do golenia baranki znowu ~uwaga 2 2022-02-10 09:35
[x]
ECO5TECH -2,21% 0,67 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.