Forum giełdowe spółki ECO5TECH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
SZTUCZNE BATONY NA KUPNIE UWAGA ~hop 1 2022-02-10 09:34
a to dopiero poczatek wzrostów ~expandview 1 2022-02-10 09:27
Raport ~Je 4 2022-02-10 09:18
Super info ! Raport ~Władimir 1 2022-02-10 09:12
ECO5TECH SA (3/2022) Raport okresowy za IV kwartał 2021 roku ~Wiesko 2 2022-02-10 08:55
Jutro będzie koszenie ! ~Daniulu 1 2022-02-10 08:49
Co to za nowi znawcy od giełdy nam doradzają ? ~Pikador 6 2022-02-10 08:35
Dziś wyniki !!!! ~TRolL11251125 2 2022-02-10 07:51
Każda większa próba... ~xyz 11 2022-02-09 23:17
Jutro z rana trzeba kupić coś akcji !!! ~TRolL11251125 1 2022-02-09 18:34
Jak runie nie zdążycie sprzedac ~Znawca 5 2022-02-09 17:58
Dziś na minus czyżby ? ~TrolL11251125 2 2022-02-09 17:09
Prawdziwy Hit ~Murabb 13 2022-02-09 17:04
Ostatnia szansa na zakupy ~Władek 6 2022-02-09 16:52
Nieliczni już wiedzą co tu jutro się wydarzy i dlatego robią zakupy ~gracjan 2 2022-02-09 15:46
Zamkniecie na 3 ? ~WrozbitaM 4 2022-02-09 15:39
Jutro wzrost pod raport kwartalny ~Maurycy 6 2022-02-09 15:36
Po korekcie cel 1 zl domkniecie luki ~Gg 3 2022-02-09 15:15
Podbitka i znowu ubieranie leszcza ~Uwaga 1 2022-02-09 14:53
Co tu się właśnie wydarzyło ? ~Krisss 1 2022-02-09 14:29
Rzucać się!!! ~Sebastian 2 2022-02-09 14:27
Brawo ! Nie liczyłem na to .. ~MaciejG 4 2022-02-09 14:01
To bedzie dobry dzień. ~Nowina 5 2022-02-09 12:14
Ej już nie mogę się doczekać 10 !!! ~TRolL11251125 3 2022-02-09 05:25
Dajcie 1 powód ~Gpwr 4 2022-02-08 16:50
Zostaly same leszcze ubrane i probuja ubrac glupszych ~Gg 7 2022-02-08 15:32
Jaki ruch na wątku ~MikeeeeM 1 2022-02-08 15:01
Moim zdaniem jutro wzrosty 10 + ... ~Mieczyslaw 1 2022-02-08 14:56
wystarczy, że zrobią 200k ~123 1 2022-02-08 13:57
Buy now or cry later. ~Borysss 1 2022-02-08 12:30
[x]
ECO5TECH -2,21% 0,67 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.