| SZTUCZNE BATONY NA KUPNIE UWAGA | ~hop | 1 | 2022-02-10 09:34 |
| a to dopiero poczatek wzrostów | ~expandview | 1 | 2022-02-10 09:27 |
| Raport | ~Je | 4 | 2022-02-10 09:18 |
| Super info ! Raport | ~Władimir | 1 | 2022-02-10 09:12 |
| ECO5TECH SA (3/2022) Raport okresowy za IV kwartał 2021 roku | ~Wiesko | 2 | 2022-02-10 08:55 |
| Jutro będzie koszenie ! | ~Daniulu | 1 | 2022-02-10 08:49 |
| Co to za nowi znawcy od giełdy nam doradzają ? | ~Pikador | 6 | 2022-02-10 08:35 |
| Dziś wyniki !!!! | ~TRolL11251125 | 2 | 2022-02-10 07:51 |
| Każda większa próba... | ~xyz | 11 | 2022-02-09 23:17 |
| Jutro z rana trzeba kupić coś akcji !!! | ~TRolL11251125 | 1 | 2022-02-09 18:34 |
| Jak runie nie zdążycie sprzedac | ~Znawca | 5 | 2022-02-09 17:58 |
| Dziś na minus czyżby ? | ~TrolL11251125 | 2 | 2022-02-09 17:09 |
| Prawdziwy Hit | ~Murabb | 13 | 2022-02-09 17:04 |
| Ostatnia szansa na zakupy | ~Władek | 6 | 2022-02-09 16:52 |
| Nieliczni już wiedzą co tu jutro się wydarzy i dlatego robią zakupy | ~gracjan | 2 | 2022-02-09 15:46 |
| Zamkniecie na 3 ? | ~WrozbitaM | 4 | 2022-02-09 15:39 |
| Jutro wzrost pod raport kwartalny | ~Maurycy | 6 | 2022-02-09 15:36 |
| Po korekcie cel 1 zl domkniecie luki | ~Gg | 3 | 2022-02-09 15:15 |
| Podbitka i znowu ubieranie leszcza | ~Uwaga | 1 | 2022-02-09 14:53 |
| Co tu się właśnie wydarzyło ? | ~Krisss | 1 | 2022-02-09 14:29 |
| Rzucać się!!! | ~Sebastian | 2 | 2022-02-09 14:27 |
| Brawo ! Nie liczyłem na to .. | ~MaciejG | 4 | 2022-02-09 14:01 |
| To bedzie dobry dzień. | ~Nowina | 5 | 2022-02-09 12:14 |
| Ej już nie mogę się doczekać 10 !!! | ~TRolL11251125 | 3 | 2022-02-09 05:25 |
| Dajcie 1 powód | ~Gpwr | 4 | 2022-02-08 16:50 |
| Zostaly same leszcze ubrane i probuja ubrac glupszych | ~Gg | 7 | 2022-02-08 15:32 |
| Jaki ruch na wątku | ~MikeeeeM | 1 | 2022-02-08 15:01 |
| Moim zdaniem jutro wzrosty 10 + ... | ~Mieczyslaw | 1 | 2022-02-08 14:56 |
| wystarczy, że zrobią 200k | ~123 | 1 | 2022-02-08 13:57 |
| Buy now or cry later. | ~Borysss | 1 | 2022-02-08 12:30 |