Forum giełdowe spółki ECO5TECH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Bumech też był po 2 a doszedł na 30, będzie grubo ~Majk 3 2022-02-11 09:13
zapraszam na Aztec bardzo dobry raport ~obserwator 1 2022-02-11 09:11
Gdzie te info projekty kontrakty ~Znawca 1 2022-02-11 08:57
Jutro 5 zł pozdro ~Jw 2 2022-02-11 08:25
jutro po 2.5 kupicie spokojnie ~hop 13 2022-02-11 07:05
KPPD ZYSK 35 MLN WOBEC 8 MLN ROK WCZEŚNIEJ ~KPPD 4 2022-02-10 23:52
Zwróćcie uwagę na jedno ~Barbados 8 2022-02-10 23:52
Jutro 2.50 zrzut zostalo towaru na 2.80 ~Uwaga 1 2022-02-10 23:26
Kupię jutro ?? ~TRolL11251125 16 2022-02-10 23:06
Przebiło NAJWYZSZE ZAMKNIECIE w HISTORII jutro 4 zl ~Wygrany 3 2022-02-10 22:12
Grubo to doipiero bęszie dziś Spóldzielnia doiero kupowała - ~Kumaty 2 2022-02-10 19:35
Zapili i zapomnieli dać info z walnego? ~Ben 1 2022-02-10 19:25
Do końca marca 30zl ~Majk 1 2022-02-10 19:24
Dywidenda na horyzoncie ~Maurycy 9 2022-02-10 18:54
Nowe ESPI!!!!! ~Gracz 7 2022-02-10 18:27
Columbia jak poszedł z 1.5 na 5 to też mówili że drogo ~Majk 4 2022-02-10 18:16
pieknie upychaja akcje z batonem na kupnie ~ddd 3 2022-02-10 18:09
od 3 zl ubierali teraz podbitka i znowu ubieranie ~vvvvv 6 2022-02-10 18:09
Czy ktoś z jadących w moim przedziale ma ochotę na szampana? ~hays 4 2022-02-10 17:57
Szczerze powiem, że słabiej niż myślałem. Wtedy 50% poszło jakoś ~Prezes 2 2022-02-10 17:42
batony na kupnie i upychanie UWAGA ~az 2 2022-02-10 16:50
inwestor i główny rynek ~kiki 3 2022-02-10 16:45
Po tych informacjach jutro nie kupicie ~gruby 1 2022-02-10 16:43
2 widły ~Maurycy 1 2022-02-10 16:42
baton podstaiany i upychanie akcji ~op 2 2022-02-10 16:33
3 zł należy się jak psu buda, i tam zmierzamy ~hays 1 2022-02-10 16:32
zawieszone transakcje! kurs na 10 PLN?! ~stary 2 2022-02-10 16:31
Widełki po raz 1 ~Maurycy 1 2022-02-10 16:18
GÓRNE DZISIAJ zasiadać w fotelach ~hays 3 2022-02-10 16:12
Bedzie atak na widły ? ~mrb 7 2022-02-10 16:10
[x]
ECO5TECH -2,21% 0,67 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.