|
Bumech też był po 2 a doszedł na 30, będzie grubo
|
~Majk
|
3
|
2022-02-11 09:13
|
|
zapraszam na Aztec bardzo dobry raport
|
~obserwator
|
1
|
2022-02-11 09:11
|
|
Gdzie te info projekty kontrakty
|
~Znawca
|
1
|
2022-02-11 08:57
|
|
Jutro 5 zł pozdro
|
~Jw
|
2
|
2022-02-11 08:25
|
|
jutro po 2.5 kupicie spokojnie
|
~hop
|
13
|
2022-02-11 07:05
|
|
KPPD ZYSK 35 MLN WOBEC 8 MLN ROK WCZEŚNIEJ
|
~KPPD
|
4
|
2022-02-10 23:52
|
|
Zwróćcie uwagę na jedno
|
~Barbados
|
8
|
2022-02-10 23:52
|
|
Jutro 2.50 zrzut zostalo towaru na 2.80
|
~Uwaga
|
1
|
2022-02-10 23:26
|
|
Kupię jutro ??
|
~TRolL11251125
|
16
|
2022-02-10 23:06
|
|
Przebiło NAJWYZSZE ZAMKNIECIE w HISTORII jutro 4 zl
|
~Wygrany
|
3
|
2022-02-10 22:12
|
|
Grubo to doipiero bęszie dziś Spóldzielnia doiero kupowała -
|
~Kumaty
|
2
|
2022-02-10 19:35
|
|
Zapili i zapomnieli dać info z walnego?
|
~Ben
|
1
|
2022-02-10 19:25
|
|
Do końca marca 30zl
|
~Majk
|
1
|
2022-02-10 19:24
|
|
Dywidenda na horyzoncie
|
~Maurycy
|
9
|
2022-02-10 18:54
|
|
Nowe ESPI!!!!!
|
~Gracz
|
7
|
2022-02-10 18:27
|
|
Columbia jak poszedł z 1.5 na 5 to też mówili że drogo
|
~Majk
|
4
|
2022-02-10 18:16
|
|
pieknie upychaja akcje z batonem na kupnie
|
~ddd
|
3
|
2022-02-10 18:09
|
|
od 3 zl ubierali teraz podbitka i znowu ubieranie
|
~vvvvv
|
6
|
2022-02-10 18:09
|
|
Czy ktoś z jadących w moim przedziale ma ochotę na szampana?
|
~hays
|
4
|
2022-02-10 17:57
|
|
Szczerze powiem, że słabiej niż myślałem. Wtedy 50% poszło jakoś
|
~Prezes
|
2
|
2022-02-10 17:42
|
|
batony na kupnie i upychanie UWAGA
|
~az
|
2
|
2022-02-10 16:50
|
|
inwestor i główny rynek
|
~kiki
|
3
|
2022-02-10 16:45
|
|
Po tych informacjach jutro nie kupicie
|
~gruby
|
1
|
2022-02-10 16:43
|
|
2 widły
|
~Maurycy
|
1
|
2022-02-10 16:42
|
|
baton podstaiany i upychanie akcji
|
~op
|
2
|
2022-02-10 16:33
|
|
3 zł należy się jak psu buda, i tam zmierzamy
|
~hays
|
1
|
2022-02-10 16:32
|
|
zawieszone transakcje! kurs na 10 PLN?!
|
~stary
|
2
|
2022-02-10 16:31
|
|
Widełki po raz 1
|
~Maurycy
|
1
|
2022-02-10 16:18
|
|
GÓRNE DZISIAJ zasiadać w fotelach
|
~hays
|
3
|
2022-02-10 16:12
|
|
Bedzie atak na widły ?
|
~mrb
|
7
|
2022-02-10 16:10
|