|
na kupnie i na sprzedazy baton i sztuczny tlok podbera od siebie i zache
|
~hop
|
1
|
2022-02-15 10:57
|
|
3 zl zgonie z planem zaraz dolne widly
|
~hop
|
2
|
2022-02-15 10:57
|
|
Teraz Widłowy wajche przestawi. Spokojnie
|
~Inwestorka
|
1
|
2022-02-15 10:55
|
|
Korekt aise nalezy dla schłodzenia wskaznikow
|
~AT-Technik
|
1
|
2022-02-15 10:49
|
|
zapraszam spekulację na SOLARINOV, dzisiaj +30%
|
~anonim
|
1
|
2022-02-15 10:40
|
|
UWAGA BATON NA KUPNIE CZYLI UPYCHANIE DALSZE TOWARA
|
~hop
|
1
|
2022-02-15 10:40
|
|
nie sprzdawac spokojnie sprzedacie na 2.60 juz nie dlugo
|
~ggg
|
2
|
2022-02-15 10:36
|
|
sztucznych batonow na kupnie brak co upchali towar juz hahaah
|
~hop
|
1
|
2022-02-15 10:35
|
|
Zobaczcie OZE Capital. 28,5 mln zysku. spółka przeceniona 84% przez2lata
|
~Warto
|
1
|
2022-02-15 10:30
|
|
Nie sprzedawaj! Idź na spacer! Wróć jutro
|
~Igrzyska
|
3
|
2022-02-15 10:29
|
|
Codziennie wyższe ceny !!!
|
~Fb
|
10
|
2022-02-15 10:29
|
|
Tak tu szydzicie ze spolka dno, a od kilku sesji mamy +75%
|
~Fb
|
11
|
2022-02-15 10:26
|
|
dzis jeszcze test 3 zl
|
~hop
|
3
|
2022-02-15 10:26
|
|
Teraz Tu kasują do worków ZYSKI> kto szybciej to więcej
|
~Zibi
|
1
|
2022-02-15 10:25
|
|
KUPOWAĆ ! KUPOWAĆ !!! grosza nie żałować.>Haki wolne
|
~Mirek
|
4
|
2022-02-15 10:23
|
|
Cieniutke te Zyski -- Ubrają leszczy w dziurawe buty> HA HA
|
~HAHA
|
5
|
2022-02-15 10:21
|
|
Zamiast forum mamy tutaj jakiś mętny bełkot o spadkach
|
~Pikador
|
3
|
2022-02-15 10:20
|
|
Dzisiaj -30%
|
~Jaros
|
1
|
2022-02-15 10:16
|
|
UBIERNAKO RUNDA DWA
|
~hop
|
3
|
2022-02-15 10:02
|
|
upchali to szybki powrót na 2,5 ZARAZ PANIKA u leszczy :p
|
~hahahah
|
3
|
2022-02-15 10:02
|
|
WYSTARCZY NIE SPZEDAWAĆ .! BĘDZIE 30ZŁ ?....
|
~UWAGA
|
1
|
2022-02-15 10:00
|
|
Czy w ogóle planujecie się zatrzymać ? !!!
|
~Voyage
|
2
|
2022-02-15 09:57
|
|
WYNIKI SUPER .! OGROMNE ZYSKI.!.....
|
~HAHA
|
5
|
2022-02-15 09:53
|
|
PIĘKNIE UBIERAJĄ W BADZIEW
|
~HEHE
|
4
|
2022-02-15 09:53
|
|
NIE DAJMY ODKUPIĆ KOLARZOM.! ......
|
~UWAGA
|
1
|
2022-02-15 09:52
|
|
NOOBZ RUSZA
|
~Noobz
|
1
|
2022-02-15 09:10
|
|
1.4 mln.ZYSK JAK W WARZYWNIAKU
|
~HEHE
|
2
|
2022-02-15 08:53
|
|
Która łajza biega po wszystkich forach i po wzrostach 75% już nagania
|
sartan
|
1
|
2022-02-15 06:43
|
|
Wierzyciel 3 mln cap rusza c/wk 0.4
|
~Money
|
1
|
2022-02-14 22:31
|
|
WYNIKI NIC SZCZEGÓLNEGO
|
~HEHE
|
5
|
2022-02-14 21:49
|