Forum giełdowe spółki ECO5TECH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
na kupnie i na sprzedazy baton i sztuczny tlok podbera od siebie i zache ~hop 1 2022-02-15 10:57
3 zl zgonie z planem zaraz dolne widly ~hop 2 2022-02-15 10:57
Teraz Widłowy wajche przestawi. Spokojnie ~Inwestorka 1 2022-02-15 10:55
Korekt aise nalezy dla schłodzenia wskaznikow ~AT-Technik 1 2022-02-15 10:49
zapraszam spekulację na SOLARINOV, dzisiaj +30% ~anonim 1 2022-02-15 10:40
UWAGA BATON NA KUPNIE CZYLI UPYCHANIE DALSZE TOWARA ~hop 1 2022-02-15 10:40
nie sprzdawac spokojnie sprzedacie na 2.60 juz nie dlugo ~ggg 2 2022-02-15 10:36
sztucznych batonow na kupnie brak co upchali towar juz hahaah ~hop 1 2022-02-15 10:35
Zobaczcie OZE Capital. 28,5 mln zysku. spółka przeceniona 84% przez2lata ~Warto 1 2022-02-15 10:30
Nie sprzedawaj! Idź na spacer! Wróć jutro ~Igrzyska 3 2022-02-15 10:29
Codziennie wyższe ceny !!! ~Fb 10 2022-02-15 10:29
Tak tu szydzicie ze spolka dno, a od kilku sesji mamy +75% ~Fb 11 2022-02-15 10:26
dzis jeszcze test 3 zl ~hop 3 2022-02-15 10:26
Teraz Tu kasują do worków ZYSKI> kto szybciej to więcej ~Zibi 1 2022-02-15 10:25
KUPOWAĆ ! KUPOWAĆ !!! grosza nie żałować.>Haki wolne ~Mirek 4 2022-02-15 10:23
Cieniutke te Zyski -- Ubrają leszczy w dziurawe buty> HA HA ~HAHA 5 2022-02-15 10:21
Zamiast forum mamy tutaj jakiś mętny bełkot o spadkach ~Pikador 3 2022-02-15 10:20
Dzisiaj -30% ~Jaros 1 2022-02-15 10:16
UBIERNAKO RUNDA DWA ~hop 3 2022-02-15 10:02
upchali to szybki powrót na 2,5 ZARAZ PANIKA u leszczy :p ~hahahah 3 2022-02-15 10:02
WYSTARCZY NIE SPZEDAWAĆ .! BĘDZIE 30ZŁ ?.... ~UWAGA 1 2022-02-15 10:00
Czy w ogóle planujecie się zatrzymać ? !!! ~Voyage 2 2022-02-15 09:57
WYNIKI SUPER .! OGROMNE ZYSKI.!..... ~HAHA 5 2022-02-15 09:53
PIĘKNIE UBIERAJĄ W BADZIEW ~HEHE 4 2022-02-15 09:53
NIE DAJMY ODKUPIĆ KOLARZOM.! ...... ~UWAGA 1 2022-02-15 09:52
NOOBZ RUSZA ~Noobz 1 2022-02-15 09:10
1.4 mln.ZYSK JAK W WARZYWNIAKU ~HEHE 2 2022-02-15 08:53
Która łajza biega po wszystkich forach i po wzrostach 75% już nagania sartan 1 2022-02-15 06:43
Wierzyciel 3 mln cap rusza c/wk 0.4 ~Money 1 2022-02-14 22:31
WYNIKI NIC SZCZEGÓLNEGO ~HEHE 5 2022-02-14 21:49
[x]
ECO5TECH -1,47% 0,67 2026-06-23 12:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.