Forum giełdowe spółki ECO5TECH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
............ GRUBY SIĘ NIE WYCOFUJE .! ...BIERZE WSZYSTKO...! ~UWAGA 1 2022-02-15 11:44
GOŚĆ CHCE KUPIĆ WSZYSTKIE WASZE AKCJE .! na co czekacie ? ~UWAGA 2 2022-02-15 11:42
DZISIAJ 4 ZŁ MINIMUM !?. ~UWAGA 1 2022-02-15 11:40
KREW SIĘ LEJE .! KUPUJ.! ..... ~UWAGA 4 2022-02-15 11:39
Teraz jest szybka szansa na zakupy. ~Andrzej 8 2022-02-15 11:39
gruby skupuje duże zlecenie ~stary 1 2022-02-15 11:39
TAK JAK PISAŁEM.! GRUBY WAS WYCZYŚCIŁ Z AKCJI .! teraz to pewne +30 % .. ~UWAGA 5 2022-02-15 11:38
LESZCZE WYCZYSZCZENI Z AKCJI ! SPRZEDALI W PANICE.! teraz ryczą z bólu. ~UWAGA 1 2022-02-15 11:35
sztuczne podbijanie ? to dlaczego mu nie sprzedacie.! ??? CO ? ~UWAGA 1 2022-02-15 11:30
PRUBUJE PODBIC KURS i zacheca leszcy by mu brali akcje z prawej ~vvv 2 2022-02-15 11:29
JAKOŚ TEN BATON SIĘ NIE WYCOFUJE.! A? ~UWAGA 1 2022-02-15 11:28
UWAZAC ZNOWU SZTUCZNY BATONA NA KUPNIE WABIK ~hop 1 2022-02-15 11:22
FIRMA Z MEGA ZYSKIEM.! ~UWAGA 1 2022-02-15 11:18
GDZIE TO SIĘ ZATRZYMA 10PLN 20PLN MOŻE 100PLN?????? ~PYTAMSIE 10 2022-02-15 11:16
ZARAZ WYTRZEPIĄ LESZCZY MAXYMALNIE.!!! ~UWAGA 9 2022-02-15 11:15
NAJLEPSZY DEBIUT OD ..2019 ROKU .! zyski mega ,branża na czasie ,mega .! ~UWAGA 1 2022-02-15 11:13
Jest MOC !!! ~Kobzer 3 2022-02-15 11:13
Leszcze wy się dzisiaj tutaj potratujecie. ~Elo 13 2022-02-15 11:11
Re: Dzisiaj będzie+ 40% ~Inwestorka 13 2022-02-15 11:09
WSZYSCY CO SPRZEDAJĄ W PANICE.! ZAWSZE TRACĄ .!!!...... ~UWAGA 4 2022-02-15 11:08
Korekta ma charakter dystrybucji 2,5 mln obrotu dziś 2,82 i jutro 2,42 ~AT-Technik 1 2022-02-15 11:07
DZIECI WE MGLE.! ZARAZ BĘDĄ KUPOWAĆ NA GÓRCE.! ~UWAGA 2 2022-02-15 11:05
Dlaczego tu taka śmieszna kapitalizacja? ~janusz 1 2022-02-15 11:05
GRUBY WAS WYCZYŚCIŁ .! JAKI JA JESTEM Z SIEBIE ZADOWOLONY ,HEEE ~UWAGA 1 2022-02-15 11:04
Trolle wieszcza spadki ~Kabulll 2 2022-02-15 11:04
LESZCZE PANIKUJĄ.! GRUBI KUPUJĄ.! ~UWAGA 2 2022-02-15 11:03
GRUBY CZEKA NA WAS LESZCZE.! ~UWAGA 2 2022-02-15 11:02
ZAMKNIĘCIE MOCNO NA CZERWONO ~TOMEK 2 2022-02-15 11:01
BALON WRESZCIE PĘKŁ---ZGARNIAJĄ PIĘKNY ZYSK ~BALON 5 2022-02-15 11:00
na kupnie i na sprzedazy baton i sztuczny tlok podbera od siebie i zache ~hop 1 2022-02-15 10:57
[x]
ECO5TECH 0,00% 0,68 2026-06-22 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.