Forum giełdowe spółki ECO5TECH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Będzie dobrze) adamt79 2 2022-02-14 18:31
dystrybucja dzis piekna jutro test 3 zl sztucne batony juz nie pomagaja ~hop 2 2022-02-14 18:00
stopy w gore gospodarka bedzie siadac jak i budowlanka MYSLEC ~prawda 13 2022-02-14 17:55
15zl ~Jaco 1 2022-02-14 17:49
Już żałuję ~Maurycy 11 2022-02-14 17:30
skamling ujadaczy ~żółtodziób 1 2022-02-14 17:27
KUPOWAC nie dlugo 2.5 i nizej RUNDA druga ubierania nie kumaja ~zeo 4 2022-02-14 17:06
JUTRO SIĘ NIE OTWORZY.! JEST RACZEJ PEWNE ?...... ~UWAGA 2 2022-02-14 17:04
widac ze juz leszcze nie chca kupowac z prawej spoldzielni w wabiem ~vvv 3 2022-02-14 16:46
znowu baton SZTUCZNY na kupnie WABIK i pchanie towara ~hop 1 2022-02-14 16:45
Ale wiecie ze jutro korekta....? ~Profesorek 20 2022-02-14 16:43
3 złote przebite ~hola 5 2022-02-14 16:37
Dziś atak na 4??? ~Zebra 4 2022-02-14 16:35
ZARAZ skoki sztuczny popyt zdjety na wabia ~vvv 5 2022-02-14 16:33
4 zl dzis??? Czy jutro? ~Fb 2 2022-02-14 16:33
Zamknięcie dnia ~Francesco 1 2022-02-14 16:32
Jak narazie to jedyna ~Jkl 1 2022-02-14 16:20
1,2,3 i odpalamy ! ~Zefirrrr 5 2022-02-14 15:55
ABSOLUTNY HIT .! wszedłem dzisiaj w perłę .! ta firma ma MEGA ZYSKI.! ~UWAGA 1 2022-02-14 15:52
Kiedy lawina? ~leszcz 1 2022-02-14 15:52
Tu 10 zł to będzie jeszcze w tym miesiącu. ~luiza 1 2022-02-14 15:43
macie dystrybucję ~macie 3 2022-02-14 15:39
BATON na wabia i upcyhnie towaru wabik postaiony by brali z prawej ~hop 2 2022-02-14 15:35
UCIEKL BATON BO ZACZLI LU SYPAC czyli juz koniec zabawy ubieranko ~ip 2 2022-02-14 15:09
juz obroty siadaja BTONOW brak na Kupnie sprytna dystrybucja ~hop 4 2022-02-14 15:08
hop i zaraz 3 i nizej ~op 5 2022-02-14 15:07
Nie wiem czemu to tak idzie ale kiedyś serinusa bealem po 0.35 ~123 1 2022-02-14 14:55
Bomba ! ~Krzysztof 1 2022-02-14 14:48
Nerwowy rynek vs ECT ~Zebra 1 2022-02-14 14:16
POCIĄG DO GWIAZD ~mrb 3 2022-02-14 13:52
[x]
ECO5TECH 1,49% 0,68 2026-06-24 11:52:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.