| Cisza przed burzą? | ~asdasd | 4 | 2009-01-27 14:20 |
| Echo - brać taniej nie będzie | ~asdasd | 8 | 2009-01-16 14:36 |
| ECHO | ~qwerty | 17 | 2009-01-13 13:49 |
| WOLNA FLOTA NA MINUSIE! -3.73 | ~rob | 2 | 2009-01-04 19:49 |
| Od czego zacząć | ~konstef | 12 | 2008-12-29 22:20 |
| PROSZĘ O OPINIE!!!!!!!!! | ~robo | 26 | 2008-12-27 01:34 |
| Echo - ktos na siłe chce wyjsc ze spółki !!!! Wywalanie na całego .... | ~Tomi | 12 | 2008-12-21 20:02 |
| ECHO ciągle mocne | ~jurek | 1 | 2008-12-19 09:13 |
| czy warto teraz wejść w echo | ~nito | 13 | 2008-12-18 20:12 |
| ORGR dziendobry 3.5 | ~babcia gieldowa | 3 | 2008-12-18 17:37 |
| ECHO - mocny papier -coś sie szykuje | ~mm | 3 | 2008-12-18 16:26 |
| echo wezwanie po 2,9 | ~xxx | 2 | 2008-12-18 16:12 |
| echo kto tak skupuje moze konkurencja | ~rop | 2 | 2008-12-18 15:49 |
| echo wezwanie bedzie | ~rop | 4 | 2008-12-18 15:26 |
| //////////////// NA ECHO PIEKNE ORGR //////////// | ~XXX | 1 | 2008-12-17 10:24 |
| Po cichutku do góry. | tadeusz120719 | 12 | 2008-12-16 20:09 |
| Echo zaraz widły!!! | ~sid | 3 | 2008-12-16 15:39 |
| echo i skotan | ~raftar | 3 | 2008-12-16 14:01 |
| ECHO | ~jurek | 3 | 2008-12-16 13:17 |
| CZY POTRAFICIE CZYTAC ECHO SKUP ZA 840 MLN KAPITALIZACJA 950 | ~INFORMACJA | 4 | 2008-12-15 10:57 |
| ECHO | ~Słuchacz | 2 | 2008-12-08 14:58 |
| devloperka nareszcie czas dobrych spółek Echo,gtc,polnord | ~goss | 4 | 2008-12-05 12:14 |
| ECHO startuje | ~ROP | 4 | 2008-12-04 10:24 |
| Sygnał kupna | ~pan x | 7 | 2008-12-01 20:15 |
| Echo | dorota23 | 9 | 2008-12-01 12:09 |
| skup...skup...skup... | hardy. | 20 | 2008-11-28 14:51 |
| wsiadac w echo | ~rop | 1 | 2008-11-28 10:10 |
| echo zarazrozbiurka | ~ROP | 1 | 2008-11-28 09:56 |
| echo start | ~rop | 1 | 2008-11-28 09:31 |
| echo ubrani czas wracac | ~rop | 3 | 2008-11-26 23:31 |