Forum giełdowe spółki ECHO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Cisza przed burzą? ~asdasd 4 2009-01-27 14:20
Echo - brać taniej nie będzie ~asdasd 8 2009-01-16 14:36
ECHO ~qwerty 17 2009-01-13 13:49
WOLNA FLOTA NA MINUSIE! -3.73 ~rob 2 2009-01-04 19:49
Od czego zacząć ~konstef 12 2008-12-29 22:20
PROSZĘ O OPINIE!!!!!!!!! ~robo 26 2008-12-27 01:34
Echo - ktos na siłe chce wyjsc ze spółki !!!! Wywalanie na całego .... ~Tomi 12 2008-12-21 20:02
ECHO ciągle mocne ~jurek 1 2008-12-19 09:13
czy warto teraz wejść w echo ~nito 13 2008-12-18 20:12
ORGR dziendobry 3.5 ~babcia gieldowa 3 2008-12-18 17:37
ECHO - mocny papier -coś sie szykuje ~mm 3 2008-12-18 16:26
echo wezwanie po 2,9 ~xxx 2 2008-12-18 16:12
echo kto tak skupuje moze konkurencja ~rop 2 2008-12-18 15:49
echo wezwanie bedzie ~rop 4 2008-12-18 15:26
//////////////// NA ECHO PIEKNE ORGR //////////// ~XXX 1 2008-12-17 10:24
Po cichutku do góry. tadeusz120719 12 2008-12-16 20:09
Echo zaraz widły!!! ~sid 3 2008-12-16 15:39
echo i skotan ~raftar 3 2008-12-16 14:01
ECHO ~jurek 3 2008-12-16 13:17
CZY POTRAFICIE CZYTAC ECHO SKUP ZA 840 MLN KAPITALIZACJA 950 ~INFORMACJA 4 2008-12-15 10:57
ECHO ~Słuchacz 2 2008-12-08 14:58
devloperka nareszcie czas dobrych spółek Echo,gtc,polnord ~goss 4 2008-12-05 12:14
ECHO startuje ~ROP 4 2008-12-04 10:24
Sygnał kupna ~pan x 7 2008-12-01 20:15
Echo dorota23 9 2008-12-01 12:09
skup...skup...skup... hardy. 20 2008-11-28 14:51
wsiadac w echo ~rop 1 2008-11-28 10:10
echo zarazrozbiurka ~ROP 1 2008-11-28 09:56
echo start ~rop 1 2008-11-28 09:31
echo ubrani czas wracac ~rop 3 2008-11-26 23:31
[x]
ECHO -1,84% 5,34 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.