Witam, jestem giełdowym nowicjuszem, początkującym megaleszczem z mikroskopijnym jak na jakieś zarabianie na giełdzie kapitałem. Ale to może i lepiej, że nie jest on duży bo zapewne większość przepultam na początku, zwłaszcza, że okres do zaczynania przygody z giełdą nie jest najlepszy. Mam prośbę do doświadczonych graczy, czy moglibyście polecić mi jakąś literaturę, linki coś co z chęcią przyswoję i pomoże mi się to orientować w tematyce giełdy. Obecnie mój porfel giełdowy składa się z 60% akcji Echo, 20% PKNorlen oraz 20% PGNiG. Czy możecie to jakoś ocenić i ewentualnie dać wskazówki odnośnie źródeł informacji?
Z góry dziękuje