Forum giełdowe spółki ECHO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Na skupie akcji najwięcej zarobi Sołowow i rodzina ~Black jack 13 2010-08-10 15:46
echo - przykro mi ale wszystkie wskaźniki wygenerowaly sygnal sprzedaży ~echo 2 2010-08-10 09:19
Inwestor Wojtek: Pachnie zwyżką na Echu? Ekspert podsunął mi trzy pomysły Puls Biznesu 1 2026-06-21 13:14
echo - szykuje sie nam przynajmniej roczny trend horyzontalny ~echo 3 2010-08-09 09:30
dobre info ~dan 4 2010-08-05 23:36
pakiety ~dan 5 2010-08-05 13:33
WŁĄCZYŁ SIĘ HAMULEC ~DAN 4 2010-08-03 15:21
Zawieranie zakładów bukmacherskich na transakcjach dla Echo Investment ~Sołek 1 2010-08-03 12:50
Może to trochę złudny wskaźnik możliwych wzrostów, niemniej ... ~Sołek 2 2010-08-03 08:22
dziś wspięliśmy się o kolejny szczebelek w drabinie na 20 zł ~Solek 4 2010-08-02 23:10
Nadchodzą świetlane czasy dla kursu ECHO ~Sołek 6 2010-08-02 16:35
4.40 na koniec tygodnia i dalsze spadki ~Piter 2 2010-08-02 13:05
Trend wzrostowy zaprowadzi echo na poziomy grubo ponad 14 zł ~Black jack 2 2010-08-01 23:32
podpowiedzcie co brać z tych spółek? ~rafinho 2 2010-08-01 23:17
otwarcie dziś mamy bardzo spokojne nawet z lekką cofką kursu ~Sołek 3 2010-07-30 16:33
Analiza kursu ECHO - Tomasz Jerzyk - Analityk DM BZ WBK ~Sołek 3 2010-07-30 08:59
Kurs Echo jutro powinien podskoczyć znacznie wyżej niż dziś ~Sołek 1 2010-07-29 22:17
W kursie Echo coraz lepiej wszystko wygląda ~Sołek 1 2010-07-29 16:37
może Sołowow jeszcze pokaże swoją klasę na Echo ~Solek 3 2010-07-29 15:32
kurs Echo w wielkich bólach rośnie, niemniej rośnie ~Solek 1 2010-07-29 15:24
Wielkie skąpstwo NRR na Echo ~Solek 1 2010-07-29 12:49
Transakcje manifestacyjne NRR ~Sołek 1 2010-07-29 12:25
Transakcje manifestacyjne NRR ~Sołek 1 2010-07-29 12:24
dziś na Echo od samego rana jest flauta ~Sołek 3 2010-07-29 11:51
Echo astronomiczne wzrosty ~Black jack 3 2010-07-28 20:27
Dziś w dogrywce znów mamy szlaban. ~Sołek 1 2010-07-28 16:29
NRR na Echo jest wyraźnie bez kondycji ~Solek 1 2010-07-28 12:13
Dziś NRR ładnie pręży kurs ECHO ona TKO ~Sołek 1 2010-07-28 08:59
jutro zapewne dalszy 3 procentowy szał ~Sołek 2 2010-07-27 22:51
Wygląda na to, że fajerwerków tu za wiele nie będzie ~Sołek 1 2010-07-27 15:58
dziś NRR przetransferowała już 2 miliony akcji ~Solek 1 2010-07-27 15:30
[x]
ECHO 2,64% 5,45 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.