To dość nietypowa spółka gdzie wszystko się znajduje prawie w rodzinie i paru fundach powiązanych poprzez różne instrumenty finansowe.Spółka na ostatnim krachu w devloperce zarobiła bardzo dużo powiekszając już i tak ogromny bank ziemi.Banki nie robią żadnych problemów z kredytowaniem.
Spółka przeznaczyła 420 mln na skup własnych akcji w celu umorzenia,ale oni dbają nie o leszczy tylko o siebie,bo chcą jak najniżej kupić bo wiedzą ,że akcje będą umarzane o czym wielu inwestorów już zapomniało.Ile ich skupili trudno powiedzieć ale ta firma wkrotce powinna zostać liderem wzrostów,bo z kryzysem to sobie pięknie radzą a politykę prowadzą dość wyprzedzającą.Zanim inni devloperzy pomyślą Sołowow i jego ludzie już to realizują.