|
Dobrze że część sprzedałem bo odkupię niżej .
|
~Armagedon
|
4
|
2013-03-01 09:42
|
|
jest umowa
|
~monwon
|
1
|
2013-03-01 09:36
|
|
MAMY KREDYT !
|
Uv*
|
1
|
2013-03-01 09:32
|
|
Info w drodze
|
~Tomek
|
2
|
2013-03-01 09:28
|
|
CZEKAMY JUZ TYLKO NA HARMONOGRAM FINALNY !!!!!!!!
|
~Dizi
|
3
|
2013-03-01 09:28
|
|
0,46 to niskie poziomy jeszcze są
|
~działka
|
11
|
2013-03-01 09:20
|
|
SYBDYKALIZACJA PODPISANA !!!!!!! INFO LINK
|
~Dizi
|
1
|
2013-03-01 09:17
|
|
sprzedawac dependa -wszyscy na mtc!!!!!!!!!!1
|
~działka
|
6
|
2013-03-01 07:23
|
|
DEPEND drugi FLUID !!!!!!!!!
|
~działka
|
42
|
2013-02-28 20:54
|
|
Zaczyna się skupowanie na coraz większym wolumenie:)
|
~boss
|
3
|
2013-02-28 19:17
|
|
Info-kiedy..
|
~Bartek
|
7
|
2013-02-28 17:46
|
|
Pare FAKTÓW o trollu podpisującym się "boss"
|
~Trafiony zatopiony
|
12
|
2013-02-28 17:07
|
|
LESZCZE SKACZĄ BO JUŻ NIE MOGĄ USIEDZIEĆ
|
~bez
|
16
|
2013-02-28 15:35
|
|
UMOWA
|
~321
|
52
|
2013-02-28 15:05
|
|
A MTC cały czas rośnie na przyzwoitych obrotach:)
|
~boss
|
6
|
2013-02-28 13:50
|
|
Zaczęło spadać!!! . Czyżby podali info?
|
~boss
|
6
|
2013-02-28 13:07
|
|
Zal mi..
|
~Tomek
|
6
|
2013-02-28 12:47
|
|
Jak taki pewniak to dlaczego mamy ciągłe wciskanie papiera leszczom?
|
~boss
|
18
|
2013-02-28 12:32
|
|
ZARAZ DOLNE WIDŁY___________MASAKRA
|
~Armagedon
|
2
|
2013-02-28 12:20
|
|
Czy dolne widły wytrzymają napór podaży?
|
~boss
|
1
|
2013-02-28 12:19
|
|
INFA brak.......Coraz więcej osób opuszcza pokład....ARMAGEDON
|
~Armagedon
|
1
|
2013-02-28 12:17
|
|
Kto odpisze boss-owi ten jest taki sam jak on ! zabawa start !
|
~Dizi
|
6
|
2013-02-28 12:17
|
|
Czym dłuższe czekanie na info. tym lepiej ?
|
Uv*
|
11
|
2013-02-28 11:30
|
|
Oczekiwanie na info...
|
~Tomek
|
23
|
2013-02-28 10:44
|
|
Odliczanie przed atakiem na 0,50
|
~hank
|
4
|
2013-02-28 10:20
|
|
Dodzwonilem sie....
|
~Tomek
|
1
|
2013-02-28 10:18
|
|
Tekst sponsorowany :)
|
~ATS
|
10
|
2013-02-28 10:14
|
|
PETROL prędzej rope znajdzie jak DEPEND dostanie kredyt
|
~Armagedon
|
3
|
2013-02-28 09:57
|
|
Znowu leszcze pakują komuś do worka papier
|
~Nanul!!
|
2
|
2013-02-28 09:22
|
|
Jeszcze nigdy nie widziałem wszystkich wzkaznikow na TAK-MOCNE KUPUJ
|
~Dizi
|
25
|
2013-02-27 23:28
|