Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dobrze że część sprzedałem bo odkupię niżej . ~Armagedon 4 2013-03-01 09:42
jest umowa ~monwon 1 2013-03-01 09:36
MAMY KREDYT ! Uv* 1 2013-03-01 09:32
Info w drodze ~Tomek 2 2013-03-01 09:28
CZEKAMY JUZ TYLKO NA HARMONOGRAM FINALNY !!!!!!!! ~Dizi 3 2013-03-01 09:28
0,46 to niskie poziomy jeszcze są ~działka 11 2013-03-01 09:20
SYBDYKALIZACJA PODPISANA !!!!!!! INFO LINK ~Dizi 1 2013-03-01 09:17
sprzedawac dependa -wszyscy na mtc!!!!!!!!!!1 ~działka 6 2013-03-01 07:23
DEPEND drugi FLUID !!!!!!!!! ~działka 42 2013-02-28 20:54
Zaczyna się skupowanie na coraz większym wolumenie:) ~boss 3 2013-02-28 19:17
Info-kiedy.. ~Bartek 7 2013-02-28 17:46
Pare FAKTÓW o trollu podpisującym się "boss" ~Trafiony zatopiony 12 2013-02-28 17:07
LESZCZE SKACZĄ BO JUŻ NIE MOGĄ USIEDZIEĆ ~bez 16 2013-02-28 15:35
UMOWA ~321 52 2013-02-28 15:05
A MTC cały czas rośnie na przyzwoitych obrotach:) ~boss 6 2013-02-28 13:50
Zaczęło spadać!!! . Czyżby podali info? ~boss 6 2013-02-28 13:07
Zal mi.. ~Tomek 6 2013-02-28 12:47
Jak taki pewniak to dlaczego mamy ciągłe wciskanie papiera leszczom? ~boss 18 2013-02-28 12:32
ZARAZ DOLNE WIDŁY___________MASAKRA ~Armagedon 2 2013-02-28 12:20
Czy dolne widły wytrzymają napór podaży? ~boss 1 2013-02-28 12:19
INFA brak.......Coraz więcej osób opuszcza pokład....ARMAGEDON ~Armagedon 1 2013-02-28 12:17
Kto odpisze boss-owi ten jest taki sam jak on ! zabawa start ! ~Dizi 6 2013-02-28 12:17
Czym dłuższe czekanie na info. tym lepiej ? Uv* 11 2013-02-28 11:30
Oczekiwanie na info... ~Tomek 23 2013-02-28 10:44
Odliczanie przed atakiem na 0,50 ~hank 4 2013-02-28 10:20
Dodzwonilem sie.... ~Tomek 1 2013-02-28 10:18
Tekst sponsorowany :) ~ATS 10 2013-02-28 10:14
PETROL prędzej rope znajdzie jak DEPEND dostanie kredyt ~Armagedon 3 2013-02-28 09:57
Znowu leszcze pakują komuś do worka papier ~Nanul!! 2 2013-02-28 09:22
Jeszcze nigdy nie widziałem wszystkich wzkaznikow na TAK-MOCNE KUPUJ ~Dizi 25 2013-02-27 23:28
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.