Teraz juz moge naganiac ;)
Kto ma wolny kapital zapraszam na Uboatline, jestem tam juz troche czasu i nie zaluje, bez rozglosu spolka rosnie codziennie, super sie rozwijaja, zobaczcie wyniki finansowe vs kapitalizacja, super plany na przyszlosc a od kilku sesji ktos pieknie zbiera wiec spodziewam sie lada moment kluczowego infa. Zerknijcie historie sesji z tego i poprzedniego tygodnia.
Bardzo malo akcji na s
Nie namawiam do sprzedazy tutaj ale jak macie wolny kapital warto choc zerknac na spolke i rozwazyc za i przeciw.
Oczywiscie tekst zawiera lokowanie produktu :)
A tak na powaznie juz moge naganiac bo tam jestem okupiony i juz tam wiecej kapitalu nie wloze, taka mam zasade ze w kazda spolke inwestuje tylko okreslona czesc kapitalu dla beieczenstwa.