|
-----A LAPTOP I DANKA ODDALI PO 45-------
|
~SMOG
|
13
|
2013-02-27 23:24
|
|
W tym tygodniu na MTC 0,10 !!!
|
~boss
|
4
|
2013-02-27 23:17
|
|
Dzisiaj górne widły . Jedziemy na zeta!!!
|
~boss
|
7
|
2013-02-27 23:17
|
|
ładnie dzisiaj pozbierali , znowu
|
~Nana--
|
5
|
2013-02-27 18:40
|
|
PODBITKA I WYWALANKO I TAK OD X CZASU..DRUGI PETROL.
|
~Armagedon
|
4
|
2013-02-27 17:29
|
|
Tak zaleszczonego papieru dawno nie widziałem.
|
~Walduś
|
6
|
2013-02-27 17:21
|
|
SSANIEEEEEE AKCJI BEDZIE PRZED 17-stà
|
~Gabryś
|
5
|
2013-02-27 16:44
|
|
BOSS JA CIĘ SZANUJE I TEŻ UWAŻAM ŻE BALON PĘKA!
|
~Armagedon
|
7
|
2013-02-27 16:08
|
|
Balon trzeszczy , będzie wielki huk i płacz.
|
~boss
|
5
|
2013-02-27 15:54
|
|
JESZCZE DZIŚ BEDZIE MINUS!!!PAPIER ZNÓW OŻENIONY.
|
~Armagedon
|
1
|
2013-02-27 15:48
|
|
Niektorych boli , ze sprzedali i jak smieci bez honoru płacza na forum !
|
~Dizi
|
2
|
2013-02-27 15:01
|
|
UBRANIA ROZDANE
|
~boss
|
1
|
2013-02-27 14:43
|
|
http://www.biznesradar.pl/notowania/DEPEND#1d_lin_lin
|
~Dizi
|
1
|
2013-02-27 14:40
|
|
Kumaci przeszli wczoraj na MONARI
|
~boss
|
3
|
2013-02-27 14:30
|
|
Patałachy krakają, karawana jedzie dalej...
|
~4,5%
|
6
|
2013-02-27 14:22
|
|
ALE SIE CYKACIE, PÓŹNIEJ BEDZIECIE STAC NA WIDŁACH I PŁAKAĆ:
|
~bez
|
1
|
2013-02-27 14:09
|
|
Popatrzcie na arkusz zleceń leszcz nie łyka takich pakietów.
|
chiron_1974
|
10
|
2013-02-27 13:43
|
|
MERRILL LYNCH otwiera biuro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~as
|
2
|
2013-02-27 13:31
|
|
zbliża się inffoooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~działka
|
13
|
2013-02-27 10:42
|
|
Dryfujacy wrak....o nazwie........DUPEND
|
~Gabryś
|
11
|
2013-02-27 09:43
|
|
9:30 Jedziecie jakby info już się ukazało.No No No już 90,000 tyś obrotu
|
chiron_1974
|
1
|
2013-02-27 09:29
|
|
jaki scenariusz ????????????????????????????????????????
|
~LIS
|
12
|
2013-02-27 08:32
|
|
odkupię
|
jacek_z_grochowa
|
39
|
2013-02-27 06:54
|
|
Widać jak tonie i ktoś ładnie zbiera
|
~kuba!!
|
6
|
2013-02-26 17:31
|
|
dla rysujacych kreski
|
~van
|
1
|
2013-02-26 17:06
|
|
Kto obserwuje kurs ? Czyżby odbicie ? Popyt napiera !!!!!!!!
|
~Dizi
|
10
|
2013-02-26 15:01
|
|
Statek DEPEND tonie bo za dużo leszczy na pokładzie.
|
~Kapitan
|
3
|
2013-02-26 13:19
|
|
wywalać zaraz panika
|
~kuba!!
|
8
|
2013-02-26 12:44
|
|
JUTRO JEDZIEMY NA min 80.......GROSZY
|
~PERŁA DEPEND
|
7
|
2013-02-26 11:51
|
|
3 dni na plusie i teraz bardzo dobrze sie dzieje, schłodzenie papieru !
|
~Dizi
|
4
|
2013-02-26 11:20
|