Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
-----A LAPTOP I DANKA ODDALI PO 45------- ~SMOG 13 2013-02-27 23:24
W tym tygodniu na MTC 0,10 !!! ~boss 4 2013-02-27 23:17
Dzisiaj górne widły . Jedziemy na zeta!!! ~boss 7 2013-02-27 23:17
ładnie dzisiaj pozbierali , znowu ~Nana-- 5 2013-02-27 18:40
PODBITKA I WYWALANKO I TAK OD X CZASU..DRUGI PETROL. ~Armagedon 4 2013-02-27 17:29
Tak zaleszczonego papieru dawno nie widziałem. ~Walduś 6 2013-02-27 17:21
SSANIEEEEEE AKCJI BEDZIE PRZED 17-stà ~Gabryś 5 2013-02-27 16:44
BOSS JA CIĘ SZANUJE I TEŻ UWAŻAM ŻE BALON PĘKA! ~Armagedon 7 2013-02-27 16:08
Balon trzeszczy , będzie wielki huk i płacz. ~boss 5 2013-02-27 15:54
JESZCZE DZIŚ BEDZIE MINUS!!!PAPIER ZNÓW OŻENIONY. ~Armagedon 1 2013-02-27 15:48
Niektorych boli , ze sprzedali i jak smieci bez honoru płacza na forum ! ~Dizi 2 2013-02-27 15:01
UBRANIA ROZDANE ~boss 1 2013-02-27 14:43
http://www.biznesradar.pl/notowania/DEPEND#1d_lin_lin ~Dizi 1 2013-02-27 14:40
Kumaci przeszli wczoraj na MONARI ~boss 3 2013-02-27 14:30
Patałachy krakają, karawana jedzie dalej... ~4,5% 6 2013-02-27 14:22
ALE SIE CYKACIE, PÓŹNIEJ BEDZIECIE STAC NA WIDŁACH I PŁAKAĆ: ~bez 1 2013-02-27 14:09
Popatrzcie na arkusz zleceń leszcz nie łyka takich pakietów. chiron_1974 10 2013-02-27 13:43
MERRILL LYNCH otwiera biuro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~as 2 2013-02-27 13:31
zbliża się inffoooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~działka 13 2013-02-27 10:42
Dryfujacy wrak....o nazwie........DUPEND ~Gabryś 11 2013-02-27 09:43
9:30 Jedziecie jakby info już się ukazało.No No No już 90,000 tyś obrotu chiron_1974 1 2013-02-27 09:29
jaki scenariusz ???????????????????????????????????????? ~LIS 12 2013-02-27 08:32
odkupię jacek_z_grochowa 39 2013-02-27 06:54
Widać jak tonie i ktoś ładnie zbiera ~kuba!! 6 2013-02-26 17:31
dla rysujacych kreski ~van 1 2013-02-26 17:06
Kto obserwuje kurs ? Czyżby odbicie ? Popyt napiera !!!!!!!! ~Dizi 10 2013-02-26 15:01
Statek DEPEND tonie bo za dużo leszczy na pokładzie. ~Kapitan 3 2013-02-26 13:19
wywalać zaraz panika ~kuba!! 8 2013-02-26 12:44
JUTRO JEDZIEMY NA min 80.......GROSZY ~PERŁA DEPEND 7 2013-02-26 11:51
3 dni na plusie i teraz bardzo dobrze sie dzieje, schłodzenie papieru ! ~Dizi 4 2013-02-26 11:20
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.