Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jedziemy ~max 16 2013-03-26 16:00
Boss, bierz kredyt i kupuj papier ~4,5% 2 2013-03-26 15:37
Wiadomość do nwa ~boss 25 2013-03-26 14:09
Depend a więc jednak 200mln dolarów ~nowy 13 2013-03-26 13:39
Do posiadaczy akcji i innych. chiron_1974 14 2013-03-26 12:55
info ~fazik 20 2013-03-26 12:35
PRZED NAMI DRUGIE Z TRZECH WYBIĆ W TYM ROKU ~sn77 33 2013-03-26 12:05
Depend info !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~nowy 2 2013-03-26 11:34
Do nwa ~boss 22 2013-03-26 10:39
boss, zamiast używać sobie na forum ... ~prześmiewca 1 2013-03-26 07:58
zanim cos napiszesz pomysl dwa razy nwa 50 2013-03-26 00:21
To mnie dziwi ~4,5% 18 2013-03-25 18:27
akcjonariat nwa 7 2013-03-25 10:01
PRZESTROGA!!! ~BOSS 29 2013-03-25 09:45
Spoko loko Depend zaleci wysoko ~Malibu 17 2013-03-24 11:22
TRZEPANIE LESZCZA ~działka 65 2013-03-24 10:59
Wtopa asa ~chlopok 4 2013-03-24 10:42
Do KRON'a: widzisz .. kupiłem po 28.... ~sn77 7 2013-03-23 15:33
ŁAPANIE SPADAJĄCEGO NOŻA!!! ~boss 13 2013-03-23 13:34
Aldek ~Wariat 8 2013-03-23 12:00
spadki przy takich obrotach!!!! ~df 8 2013-03-22 20:29
Ilu tu sfrustrowanych kolesi uprawia radosną twórczość ... ~prześmiewca 4 2013-03-22 19:18
kto wywalał? PREZIO! ~działka 1 2013-03-22 19:09
i to jest to... ~Analityk78 13 2013-03-22 18:51
Odrobicie na M Developemnt ! Popatrzcie na komunikaty ! ~kuba 1 2013-03-22 17:21
xxx dobrałeś na ALLEGRO po 0,25 ??????????????????????? ~as 21 2013-03-22 16:52
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2013-03-22 16:42
BOMBA W GÓRĘ!!!!!!!!!!!!!!! ~działka 31 2013-03-22 16:42
Oby NIEEEE !!!! ~4,5% 2 2013-03-22 16:22
Dokąd zmierza Depend? ~analiza 2 2013-03-22 15:31
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.