| jedziemy | ~max | 16 | 2013-03-26 16:00 |
| Boss, bierz kredyt i kupuj papier | ~4,5% | 2 | 2013-03-26 15:37 |
| Wiadomość do nwa | ~boss | 25 | 2013-03-26 14:09 |
| Depend a więc jednak 200mln dolarów | ~nowy | 13 | 2013-03-26 13:39 |
| Do posiadaczy akcji i innych. | chiron_1974 | 14 | 2013-03-26 12:55 |
| info | ~fazik | 20 | 2013-03-26 12:35 |
| PRZED NAMI DRUGIE Z TRZECH WYBIĆ W TYM ROKU | ~sn77 | 33 | 2013-03-26 12:05 |
| Depend info !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | ~nowy | 2 | 2013-03-26 11:34 |
| Do nwa | ~boss | 22 | 2013-03-26 10:39 |
| boss, zamiast używać sobie na forum ... | ~prześmiewca | 1 | 2013-03-26 07:58 |
| zanim cos napiszesz pomysl dwa razy | nwa | 50 | 2013-03-26 00:21 |
| To mnie dziwi | ~4,5% | 18 | 2013-03-25 18:27 |
| akcjonariat | nwa | 7 | 2013-03-25 10:01 |
| PRZESTROGA!!! | ~BOSS | 29 | 2013-03-25 09:45 |
| Spoko loko Depend zaleci wysoko | ~Malibu | 17 | 2013-03-24 11:22 |
| TRZEPANIE LESZCZA | ~działka | 65 | 2013-03-24 10:59 |
| Wtopa asa | ~chlopok | 4 | 2013-03-24 10:42 |
| Do KRON'a: widzisz .. kupiłem po 28.... | ~sn77 | 7 | 2013-03-23 15:33 |
| ŁAPANIE SPADAJĄCEGO NOŻA!!! | ~boss | 13 | 2013-03-23 13:34 |
| Aldek | ~Wariat | 8 | 2013-03-23 12:00 |
| spadki przy takich obrotach!!!! | ~df | 8 | 2013-03-22 20:29 |
| Ilu tu sfrustrowanych kolesi uprawia radosną twórczość ... | ~prześmiewca | 4 | 2013-03-22 19:18 |
| kto wywalał? PREZIO! | ~działka | 1 | 2013-03-22 19:09 |
| i to jest to... | ~Analityk78 | 13 | 2013-03-22 18:51 |
| Odrobicie na M Developemnt ! Popatrzcie na komunikaty ! | ~kuba | 1 | 2013-03-22 17:21 |
| xxx dobrałeś na ALLEGRO po 0,25 ??????????????????????? | ~as | 21 | 2013-03-22 16:52 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 2 | 2013-03-22 16:42 |
| BOMBA W GÓRĘ!!!!!!!!!!!!!!! | ~działka | 31 | 2013-03-22 16:42 |
| Oby NIEEEE !!!! | ~4,5% | 2 | 2013-03-22 16:22 |
| Dokąd zmierza Depend? | ~analiza | 2 | 2013-03-22 15:31 |