Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
depend ~tomee 12 2013-04-05 16:57
INFO ~szpieg szoguna 3 2013-04-05 16:44
nie ma infa.... ~Analityk78 7 2013-04-05 11:46
Wybicie górą z kilkudniowej konsoli? ~Observer 12 2013-04-05 07:32
info dzisiaj po sesji czy jednak jutro? ~pytajnik 4 2013-04-04 17:46
Panowie to ja wyrzuciłem 100 tys sory !!!!!!!! ~Dizi 27 2013-04-04 17:04
scenariusz na jutro ~działka 10 2013-04-04 09:47
Czyżby ktoś coś wiedział ????? ~adaś 19 2013-04-03 21:33
wedle wszelkich znaków na niebie dzisiaj g.w. ~kasztan 11 2013-04-03 18:29
szykuje się meeega wybicie!!! ~działka 23 2013-04-03 18:25
Info.. ~Tomek 6 2013-04-03 13:17
co tu się dzieje u Was? ~działka 3 2013-04-02 21:42
inwestycje w europie nwa 2 2013-04-02 12:41
i co? ~tomasz 7 2013-04-02 12:18
to będzie historyczny kwiecień dla spółki ~kasztan 7 2013-04-02 08:35
jedyne info 1.04------------------- ~rudzio 1 2013-04-01 18:56
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia ~boss 9 2013-03-31 12:51
Dzisiś dolne widły !!! ~mistrzu 6 2013-03-29 16:08
chyba jutro ~bbbbb 17 2013-03-28 15:05
Kto obserwuje arkusz to chyba widzi? ~mrx28 7 2013-03-28 10:33
gdzie są akcje??? ~Analityk78 17 2013-03-27 20:35
zapraszam ~bo 14 2013-03-27 14:12
Czy to prawda???? ~321 22 2013-03-27 11:37
JAZDA NA DEPENDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~działka 11 2013-03-27 10:34
wiem już kim jest tzw bos ~działka 4 2013-03-26 20:10
INFOO O NA DEPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~działka 2 2013-03-26 18:20
ok.... ~Bartek 4 2013-03-26 17:57
zobaczmy co te BARANY zrobią ~działka 9 2013-03-26 17:19
do bossa ~4,5% 18 2013-03-26 16:38
WBIJCIE SOBIE DO GŁOWY. (jeśli ją macie) ~boss 19 2013-03-26 16:24
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.