|
Sadki nabierają rozpędu. Najbliższe wsparcie 0,24 zł
|
~analiza
|
22
|
2013-03-22 15:23
|
|
Kiedy info??
|
~nic
|
17
|
2013-03-22 15:03
|
|
GRAWITACJA !!! GDZIE JEST RYBA ? I CO ROBI DZIAŁKA ?
|
~sn77
|
33
|
2013-03-22 14:42
|
|
boss - jak przebiega...
|
~Analityk78
|
4
|
2013-03-22 14:26
|
|
INFO ...
|
~kol
|
1
|
2013-03-22 14:01
|
|
LEWARY....na Dependzie pękają jak zapałki.WODOSPAD
|
~pracuś
|
1
|
2013-03-22 13:58
|
|
A prezes Kluba ( były ?) nie odpuszcza
|
~4,5%
|
6
|
2013-03-22 13:57
|
|
Zaraz dolne widły i ...
|
~boss
|
2
|
2013-03-22 13:48
|
|
DEPEND - I JEGO AKCJONARIUSZE
|
~sn77
|
42
|
2013-03-22 13:15
|
|
DEPEND- zemsta prezesów .
|
~działka
|
7
|
2013-03-22 13:14
|
|
Oczekiwane info dla akcjonariuszy Dependa.
|
~pracuś
|
22
|
2013-03-22 11:04
|
|
juhu coś się ruszyło!!!!!!!!!!!
|
~działka
|
1
|
2013-03-22 11:03
|
|
PRZESIADKA NA MTC BĘDZIE UKŁAD?
|
~Układ
|
1
|
2013-03-22 10:39
|
|
DUPEND JESZCZE POWYŻEJ 30 GR? DZIWNE!
|
~as
|
3
|
2013-03-22 09:19
|
|
huraaaaaaaaaa
|
~Analityk78
|
11
|
2013-03-21 20:32
|
|
NIE MA INFA WIEC MAJĄ DEPENDA W DUP......IE
|
~DUPEND
|
4
|
2013-03-21 16:40
|
|
Cisza przed......
|
~Tomek
|
25
|
2013-03-21 16:08
|
|
Co z akcjami prezesa Kluby ( byłego ?)
|
~4,5%
|
5
|
2013-03-21 15:36
|
|
Ciekawe do ilu zjedzie? 0,28?
|
~asdf
|
21
|
2013-03-21 10:00
|
|
nerwowo
|
~działka
|
13
|
2013-03-21 09:24
|
|
kurs
|
~fazik
|
22
|
2013-03-20 17:36
|
|
60 gr
|
~Tomek
|
9
|
2013-03-20 12:58
|
|
harmonogram dziś? ODPAŁ BĘDZIE !
|
~działka
|
19
|
2013-03-20 10:52
|
|
Ciekawe
|
~olo
|
8
|
2013-03-20 10:49
|
|
IP 89.67.66 > jojo wyzerowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~as
|
4
|
2013-03-20 08:48
|
|
DEPEND-TO JEST JEDNAK ŚMIEĆ-UCIEKAJCIE
|
~UWAGA
|
17
|
2013-03-19 18:37
|
|
Postój przed jazdą w górę. Jak sądzicie?
|
~Stefan 35
|
23
|
2013-03-19 17:52
|
|
Cała prawda o dwóch głównych inwestorach
|
~boss
|
1
|
2013-03-19 17:47
|
|
PRZESIADKA NA INVENTI !!!!
|
~boss
|
9
|
2013-03-19 16:53
|
|
Dupend ale kupiłem śmiecia taka strata ..
|
~boss
|
15
|
2013-03-19 11:23
|