Forum giełdowe spółki DEPEND

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sadki nabierają rozpędu. Najbliższe wsparcie 0,24 zł ~analiza 22 2013-03-22 15:23
Kiedy info?? ~nic 17 2013-03-22 15:03
GRAWITACJA !!! GDZIE JEST RYBA ? I CO ROBI DZIAŁKA ? ~sn77 33 2013-03-22 14:42
boss - jak przebiega... ~Analityk78 4 2013-03-22 14:26
INFO ... ~kol 1 2013-03-22 14:01
LEWARY....na Dependzie pękają jak zapałki.WODOSPAD ~pracuś 1 2013-03-22 13:58
A prezes Kluba ( były ?) nie odpuszcza ~4,5% 6 2013-03-22 13:57
Zaraz dolne widły i ... ~boss 2 2013-03-22 13:48
DEPEND - I JEGO AKCJONARIUSZE ~sn77 42 2013-03-22 13:15
DEPEND- zemsta prezesów . ~działka 7 2013-03-22 13:14
Oczekiwane info dla akcjonariuszy Dependa. ~pracuś 22 2013-03-22 11:04
juhu coś się ruszyło!!!!!!!!!!! ~działka 1 2013-03-22 11:03
PRZESIADKA NA MTC BĘDZIE UKŁAD? ~Układ 1 2013-03-22 10:39
DUPEND JESZCZE POWYŻEJ 30 GR? DZIWNE! ~as 3 2013-03-22 09:19
huraaaaaaaaaa ~Analityk78 11 2013-03-21 20:32
NIE MA INFA WIEC MAJĄ DEPENDA W DUP......IE ~DUPEND 4 2013-03-21 16:40
Cisza przed...... ~Tomek 25 2013-03-21 16:08
Co z akcjami prezesa Kluby ( byłego ?) ~4,5% 5 2013-03-21 15:36
Ciekawe do ilu zjedzie? 0,28? ~asdf 21 2013-03-21 10:00
nerwowo ~działka 13 2013-03-21 09:24
kurs ~fazik 22 2013-03-20 17:36
60 gr ~Tomek 9 2013-03-20 12:58
harmonogram dziś? ODPAŁ BĘDZIE ! ~działka 19 2013-03-20 10:52
Ciekawe ~olo 8 2013-03-20 10:49
IP 89.67.66 > jojo wyzerowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~as 4 2013-03-20 08:48
DEPEND-TO JEST JEDNAK ŚMIEĆ-UCIEKAJCIE ~UWAGA 17 2013-03-19 18:37
Postój przed jazdą w górę. Jak sądzicie? ~Stefan 35 23 2013-03-19 17:52
Cała prawda o dwóch głównych inwestorach ~boss 1 2013-03-19 17:47
PRZESIADKA NA INVENTI !!!! ~boss 9 2013-03-19 16:53
Dupend ale kupiłem śmiecia taka strata .. ~boss 15 2013-03-19 11:23
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.