Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ci to umieją w jednorożce, ledwo zaczeli a już potrójny ~kuna 1 2024-10-22 22:46
Zwracam uwagę na dzisiejsze obroty! ~Cudak 8 2024-10-21 22:45
Espi ~akak 25 2024-10-21 01:45
Ale obroty !!czytali jakieś ESPI? ~boly 2 2024-10-18 15:19
Nie lubię słowa prawie... ~Cudak 17 2024-10-15 13:07
Prezes obiecał dwie umowy - jest dwie umowy i 70%? ~boly 1 2024-10-14 12:04
No co tu się dzieje moi mili? ~Niestety 1 2024-10-14 11:52
Trzymamy ~Gr 3 2024-10-14 10:46
Przyszłość ~Gr 11 2024-10-13 07:31
Prawdzie prosto w oczy ~Cudak 15 2024-10-12 16:55
kontrakty DW ~pikuś 27 2024-10-11 20:02
wartość księgowa na akcję niespełna 46gr ~as 2 2024-10-11 08:35
jak kamień w wodę ~as 1 2024-10-10 22:41
☢️ Rozmieniamy 40 zł ☢️ ~GrubyCygan 8 2024-10-10 17:13
ostatnia szansa ~Raffael 4 2024-10-10 15:49
Kiedy czat? ~Wytrwały 4 2024-10-09 18:21
Trzymać ~Gr 1 2024-10-09 17:34
DATAWALK - czy to dobre miejsce do wzrostów? ~boly 10 2024-10-09 10:32
Pogrzeb w toku ~Wrocek 5 2024-10-08 21:12
czekam na 49-50zł ~Niestety 28 2024-10-04 14:37
Wracamy na 50+ ~Gr 7 2024-10-04 11:57
Sprzedałem padło ~Zawiedziony 4 2024-10-04 11:43
44 pękło technik-at 10 2024-10-03 11:49
Najwieksza ściema Datawalk ~teoretyk_z_yt 12 2024-09-30 23:16
kontrakt z polska policja ~bullet 7 2024-09-29 13:30
Powrót ~Gr 1 2024-09-29 12:22
Rynek nie wierzy w DAT ~Cudak 5 2024-09-28 20:05
Sygnał od Palantir Technologies ? ~SuperCool 6 2024-09-27 23:49
A ja mam ćwierć bańki i zacznę skup po 40. steve2 8 2024-09-27 12:14
Kurs obecny 43.6 zł a prognoza 54 to wzrost o 19.2% ~boly 4 2024-09-26 16:01
[x]
DATAWALK -3,17% 116,20 2026-06-23 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.