| Jak rekona K na to wiej jak reko na S to kupuj | technik-at | 12 | 2024-09-24 13:59 |
| Palantir mocno w górę przed sesją | ~Giełdowska | 5 | 2024-09-23 12:55 |
| Prawdziwe oblicze Datawalk | ~Stan | 7 | 2024-09-23 07:59 |
| Kiedy ogłasza DZWONA? | ~Wrocek | 3 | 2024-09-19 21:16 |
| Fenomen datawalku | ~Stan | 4 | 2024-09-19 13:47 |
| Zatkany Lejek | ~Roman | 12 | 2024-09-19 12:00 |
| Składam zawiadomienie do KNF | ~66 | 18 | 2024-09-19 08:14 |
| Co tu dużo mówić, jest lekkie zazdro | ~kuna | 2 | 2024-09-18 07:28 |
| Wszystkie emisje tego bankruta !!! To już jest z 15 :))) | ~Emisja | 22 | 2024-09-17 22:30 |
| kontrakt DW | ~pikuś | 6 | 2024-09-17 20:11 |
| Tankowanie paliwa przed startem ? | ~SuperCool | 2 | 2024-09-17 12:52 |
| Niby nic ważnego, ale....szansa dla DAT | ~Cudak | 3 | 2024-09-17 12:40 |
| 38 mln straty netto za H1 | ~gpw | 11 | 2024-09-16 22:05 |
| SIEDZIBA dw | ~BUM | 5 | 2024-09-16 16:35 |
| Upchnięte po 74 zł | ~GrubyCygan | 9 | 2024-09-16 06:36 |
| Bankrut czeka na dawcow | ~Stan | 1 | 2024-09-15 11:34 |
| 70%+ przychodów r/r | ~Opserwator | 2 | 2024-09-14 06:49 |
| AT nie kłamie ,wzrosty ciąg dalszy | ~maly | 2 | 2024-09-13 18:41 |
| Kupiłem średnia 44,6zl | ~Gekon | 11 | 2024-09-13 18:12 |
| Dystrybucja podbili pod Nową emisję uważać | ~ALERT___ALERT | 31 | 2024-09-13 16:14 |
| Śmieć | ~Opserwator | 1 | 2024-09-13 16:10 |
| Spadki !!! | ~Cccc | 2 | 2024-09-13 12:44 |
| Wzrosty cd.AT nie kłamie | ~Ed | 2 | 2024-09-13 12:08 |
| Zaniżanie przed odpałem... | ~Niestety | 3 | 2024-09-13 11:51 |
| Tylko dla Japonczykow | ~Takeda | 4 | 2024-09-13 09:54 |
| Zaraz będzie nowe ESPI i odkupicie drożej | ~Albert | 1 | 2024-09-13 09:24 |
| Palantir | ~BUM | 2 | 2024-09-10 09:43 |
| Widzieli wczoraj Palantira? górne widelki były | ~Maxiking | 1 | 2024-09-10 08:53 |
| BootCampy | ~hejżeho | 2 | 2024-09-09 11:58 |
| Pierwszy piątek miesiąca o godzinie 14:30 (CET). | ~boly | 5 | 2024-09-07 06:39 |