Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jak rekona K na to wiej jak reko na S to kupuj technik-at 12 2024-09-24 13:59
Palantir mocno w górę przed sesją ~Giełdowska 5 2024-09-23 12:55
Prawdziwe oblicze Datawalk ~Stan 7 2024-09-23 07:59
Kiedy ogłasza DZWONA? ~Wrocek 3 2024-09-19 21:16
Fenomen datawalku ~Stan 4 2024-09-19 13:47
Zatkany Lejek ~Roman 12 2024-09-19 12:00
Składam zawiadomienie do KNF ~66 18 2024-09-19 08:14
Co tu dużo mówić, jest lekkie zazdro ~kuna 2 2024-09-18 07:28
Wszystkie emisje tego bankruta !!! To już jest z 15 :))) ~Emisja 22 2024-09-17 22:30
kontrakt DW ~pikuś 6 2024-09-17 20:11
Tankowanie paliwa przed startem ? ~SuperCool 2 2024-09-17 12:52
Niby nic ważnego, ale....szansa dla DAT ~Cudak 3 2024-09-17 12:40
38 mln straty netto za H1 ~gpw 11 2024-09-16 22:05
SIEDZIBA dw ~BUM 5 2024-09-16 16:35
Upchnięte po 74 zł ~GrubyCygan 9 2024-09-16 06:36
Bankrut czeka na dawcow ~Stan 1 2024-09-15 11:34
70%+ przychodów r/r ~Opserwator 2 2024-09-14 06:49
AT nie kłamie ,wzrosty ciąg dalszy ~maly 2 2024-09-13 18:41
Kupiłem średnia 44,6zl ~Gekon 11 2024-09-13 18:12
Dystrybucja podbili pod Nową emisję uważać ~ALERT___ALERT 31 2024-09-13 16:14
Śmieć ~Opserwator 1 2024-09-13 16:10
Spadki !!! ~Cccc 2 2024-09-13 12:44
Wzrosty cd.AT nie kłamie ~Ed 2 2024-09-13 12:08
Zaniżanie przed odpałem... ~Niestety 3 2024-09-13 11:51
Tylko dla Japonczykow ~Takeda 4 2024-09-13 09:54
Zaraz będzie nowe ESPI i odkupicie drożej ~Albert 1 2024-09-13 09:24
Palantir ~BUM 2 2024-09-10 09:43
Widzieli wczoraj Palantira? górne widelki były ~Maxiking 1 2024-09-10 08:53
BootCampy ~hejżeho 2 2024-09-09 11:58
Pierwszy piątek miesiąca o godzinie 14:30 (CET). ~boly 5 2024-09-07 06:39
[x]
DATAWALK -2,91% 120,00 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.