| VEE zaliczył podwójny dołek i już +13% idzie zbieranie | ~Maxiking | 3 | 2025-01-17 14:40 |
| DataWalk – świetny produkt, ale kulejący biznes… , czyli ciągle to samo. | szara-eminencja | 9 | 2025-01-17 13:45 |
| Notowania z trzech dni( min).60.60zł,59.40,58.60,dziś | ~boly | 9 | 2025-01-17 13:32 |
| Dobre :))) | ~Gumiś | 6 | 2025-01-17 05:56 |
| Ani w to ,ani w to i co to? | ~boly | 1 | 2025-01-16 17:21 |
| Misie ptysie | ~Gumiś | 2 | 2025-01-16 14:23 |
| Awaria | ~Gumiś | 3 | 2025-01-16 13:01 |
| Misie ptysie | ~Gumiś | 1 | 2025-01-16 10:37 |
| Kolarze nadal aktywni na forum | ~Gumiś | 3 | 2025-01-15 12:46 |
| Pod co to tak dziś wyskoczyło,szukam ESPI | ~boly | 7 | 2025-01-14 21:55 |
| Jak głęboka będzie korekta??? | ~Cudak | 47 | 2025-01-14 14:47 |
| Jaki będzie raport za 4 kwartał? | ~Vox | 10 | 2025-01-14 11:32 |
| Informacja poufna emitenta ma być przekazana niezwłocznie | ~boly | 3 | 2025-01-14 09:30 |
| taj ming | ~dos | 10 | 2025-01-14 08:32 |
| Kończymy dystrybucje | szara-eminencja | 20 | 2025-01-13 22:41 |
| Gartner | ~Gumiś | 1 | 2025-01-13 18:27 |
| Zmartwienia kolarzy - wnioski | ~Gumiś | 15 | 2025-01-13 13:35 |
| Charlie Munger - the big money | ~stockpicker | 1 | 2025-01-12 09:09 |
| 6000 akcji w jednej transakcji | ~up | 8 | 2025-01-10 20:17 |
| Akcji mało, ale ten FF nadal wysoki :( | ~truth | 1 | 2025-01-10 14:52 |
| Albo 58, albo powyżej 70 | ~Data | 8 | 2025-01-09 15:32 |
| Top pick m banku | ~Kazimierz | 20 | 2025-01-09 09:31 |
| Grube ryby lubią - link | ~boly | 1 | 2025-01-09 07:50 |
| Trzecia sesja wzrostowa... | ~Pająk | 10 | 2025-01-09 02:27 |
| Kiedy 70? | ~Vox | 10 | 2025-01-08 21:37 |
| Ja kupuję i NN kupuje... | ~tuptus111 | 4 | 2025-01-08 21:22 |
| Jak się stoi na peronie leszcze golasy | ~Sprzedajkupuj | 1 | 2025-01-08 19:00 |
| Kto nie sprzedal to gapa | ~Sypek | 18 | 2025-01-08 18:01 |
| Nasza misja.. | ~Prezes | 1 | 2025-01-08 12:24 |
| Nasza misja.. | ~Prezes | 1 | 2025-01-08 12:23 |