Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
AT obecnie. ~namor 4 2025-02-01 06:17
kontrowersyjna opinia starywielb 2 2025-01-31 08:05
Datawalk na granicy wybicia z trójkąta ~CUDAK 4 2025-01-29 16:52
a co to tak dzis pędzi do góry ~expandview 12 2025-01-29 14:01
Chiny nie odpuszczają ,Alibaba podbija stawkę w wyścigu podaje Reuters ~boly 2 2025-01-29 09:19
Kontrakty na technologiczny Nasda100 spadają ponad 2% ~boly 7 2025-01-29 09:12
Chiński DeepSeek bije wszystkie modele OpenAI. Zachód ma wielki problem ~boly 22 2025-01-28 13:09
Wyniki za '23. EBITDA- strata 15,7mln.Przychody - strata 23% do 25,7mln. ~boly 14 2025-01-28 10:05
Czy to zbieg okoliczności? ~Gumiś 8 2025-01-27 18:14
Piękno DAT ~Cccc 1 2025-01-27 11:53
Wskaźniki na wyprzedaniu, może byc mocna kontra ~GRZESIEK 1 2025-01-27 11:51
Ale wysoka konsola przy 60 zł się zrobiła technik-at 7 2025-01-27 10:33
DATAWALK......co dalej? ~Cudak 23 2025-01-27 10:24
DATAWALK......jest tak, jak myślałem. ~Cudak 1 2025-01-27 10:00
Radze poczytać publikacje daty na LinkedIn ~Akcjonariusz 1 2025-01-24 20:53
Kiedy następna umowa? ~Vox 2 2025-01-24 16:14
DW vs Palantir ~BUM 5 2025-01-22 19:40
Ograbianie z akcji trwa...Ciekawy myk z tym batonem na S ~tuptus111 14 2025-01-21 18:29
Jadą kolejny poziom .... ~akak 9 2025-01-21 14:57
Spokojnie ....tylko spokój i nie ulegać... ~akak 4 2025-01-21 14:31
Nic dziwnego że mają super klientów ~Spłukany 5 2025-01-21 12:58
na ile starczy kasy ~oslo 3 2025-01-21 12:42
OFE Vienna dokupiło 95 tys akcji ~Karol 19 2025-01-21 07:48
Moczenie knota we wstedze ~Aniol 6 2025-01-20 16:56
To już koniec tej firmy :( ~Spłukany 3 2025-01-20 15:44
DM BOŚ daje wycenę akcji 64 zł szara-eminencja 10 2025-01-20 15:16
Datawalk wraca na 100zl wsiadać bo wam ucieknie ~Pry 8 2025-01-20 15:06
Kolejni na peronie ....:)) ~akak 7 2025-01-20 14:05
Data się konsoliduje.... ~Vox 5 2025-01-20 13:35
Uważajcie ,bo to już było przrabiane ~boly 6 2025-01-20 11:45
[x]
DATAWALK 0,71% 112,80 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.