Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jednak ten śmierdziel nie przeskoczy trwale 250 zl ~Majorka 3 2021-12-16 09:50
Kontrakty i wycena ~hazard 12 2021-12-15 11:01
Co się dzieje?? ~Alfie 13 2021-12-15 01:25
Tarcza i poeci ~swiss 6 2021-12-15 01:22
Co by tu milego napisac ~swiss 22 2021-12-14 16:19
Batonik 5K po 212 PLN/sztuka ~Spekulant 6 2021-12-14 10:22
Znowu 5 procent spada ~jzuk7036 10 2021-12-13 14:47
Targuja sie ~swiss 9 2021-12-09 15:13
DM BOŚ, wycena ~pikuś 3 2021-12-07 21:08
Sprzedaż do Global Tel Link Corporation. Sale to Global Tel Link Corpora ~sader 8 2021-12-02 21:10
ESPI ~oo 14 2021-12-02 21:08
In 2020, GTL delivered 4.1 billion call minutes to incarcerated individ ~xyz 1 2021-12-01 09:49
Czas na wzrosty ~Maciej 3 2021-11-29 20:15
DW wraz z Ernst&Young zlotym sponsorem ~swiss 5 2021-11-29 13:21
Rozkład przychodów, zysków i regionów w 2021 ~sader 1 2021-11-29 08:42
Swiss jestes !!!..'hahaha ~De 2 2021-11-29 02:52
Kiedy przestana palic kase ? Czy to wogole zyskowny biznes ? ~Pytanie 1 2021-11-29 00:33
DATAWALK SA Raport okresowy kwartalny skonsolidowany 3/2021 QSr ~Wiesko 1 2021-11-29 00:15
... i się denko oberwało ... ~bambi 2 2021-11-26 11:58
DataWalk Replaces Palantir at US Department of Justice - MLARS, nowy pos ~sandra 2 2021-11-23 11:32
Tak mi przykro ,ze wam przykro ~swiss 12 2021-11-23 10:45
no to super ~wies 2 2021-11-23 05:53
DW z celownikiem na sektor komercyjny ~cerro 4 2021-11-21 14:29
kiedy wezwanie i przejęcie? ~rolnikszuka 15 2021-11-18 23:06
A tymczasem paru wieskow kombinuje jakby wykreowac ~swiss 4 2021-11-16 13:19
No to jutro po tych wynikach -15% jarek2021 5 2021-11-16 10:24
jest duza szansa ze przekrocxa szacunki z wyceny BOSia ~piotrr 2 2021-11-16 10:11
Dlaczego rośnie mimo strat? ~Hm 10 2021-11-16 07:59
po szacunkach wyników z komentarzem prezesa ~cerro 1 2021-11-15 20:15
Software DW monitoruje covid 19 w pl. ~swiss 1 2021-11-12 09:18
[x]
DATAWALK 0,71% 112,80 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.