Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
palantir +7,8%, czas na datawalk ~dat 1 2022-02-01 09:10
DW Intro Video: "Gdy zastanawiacie sie, czym zajmuje sie DataWalk" ~swiss 6 2022-01-28 20:34
Sa takie momenty ~swiss 12 2022-01-26 15:07
Spostrzeżenia po sesji ~hazard 1 2022-01-24 17:19
Kapitalizacja ~Przemek 1 2022-01-23 12:57
SaaS Datawalk ~hazard 2 2022-01-22 15:02
Rok 2022 może być bardzo mocny ~Arq 3 2022-01-18 13:09
Sevenet ~Obs 6 2022-01-15 21:07
Jak sadzicie, kto opycha ? ~swiss 1 2022-01-14 17:55
ORGR - czyżby? ~Chudy 4 2022-01-13 19:27
Gruba sprawa ~hazard 25 2022-01-11 19:04
Zagraniczne fundusze ~Siwaka 1 2022-01-07 18:06
DAT TFE ~Kwaśny 3 2022-01-03 13:38
Sylwester jak co roku ~tu 4 2022-01-01 12:16
Noworoczne najlepsze ~pikuś 1 2021-12-31 14:15
Przyczyny porazki ~Przemek 17 2021-12-30 20:36
Piękne ESPI ~Darro 1 2021-12-30 09:13
Trendy dla DW będą sprzyjające... przypadek z Chin ~truth 2 2021-12-28 13:42
Ale ktos zebrał z prawej akcje na fixie.Co tutaj sie wyprawia??? ~Obserwator 5 2021-12-28 10:53
DataWalk kurs 211zł rekomendacja 259zł analiza KUPUJ ~Obserwator 1 2021-12-27 19:25
Gartners Top Topics ~swiss 1 2021-12-27 19:13
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2021-12-27 17:05
Start-up sprzedali za 1,3mld zł ~Ziel 3 2021-12-23 15:11
Nowy czlowiek w Radzie Nadzorczej ~swiss 11 2021-12-23 00:14
Moje zyczenia swiateczne ~swiss 4 2021-12-21 22:47
Prezes znowu kupuje ~Pinky 4 2021-12-20 21:50
federalne zlecenia ~pikuś 9 2021-12-20 10:31
Mamy profesora ~swiiss 1 2021-12-18 23:34
Badziewiarze znowu probuja krecic kolka ~swiss 6 2021-12-18 09:34
Wskazówki na temat 4Q, z raportu 3Q 2021 ~sader 2 2021-12-16 16:01
[x]
DATAWALK 0,71% 112,80 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.