Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Night club Manager TGS ~Jeanette 1 2021-11-11 19:09
Vidocqi na przyszlosc ~swiss 3 2021-11-11 13:12
Znowu mały batonik ~Spekulant 4 2021-11-11 09:44
Coraz gorzej to lapanie frajerow wychodzi. Arkusz S pusty ~sygnaly 16 2021-11-05 00:28
Google zainwestuje 1 mld USD w CME Group ~obserwator-inwestor 2 2021-11-04 17:31
w przyszły m tygoniu 220 ~set 7 2021-11-02 11:27
W USA spółki podobne do BIOMASS na mocnych plusach ~RED 1 2021-11-02 08:54
ASCIA 2021. New Orleans .W tym tygodniu ~sygnaly 1 2021-11-01 23:57
Nowy filmik pt. : Jak duzy sprzedawca detaliczny moze ~sygnaly 2 2021-10-28 22:14
Wiecie jakie maja? ~Datafan 4 2021-10-27 08:07
W piątek przycieli świeczkę tygodniową ? ~bibu 1 2021-10-25 15:28
Czy Peter Thiel zaczyna się czegoś bać... ~Spekulant 2 2021-10-24 14:09
Zadziwiajaco cienki Arkusz na S ~hik 13 2021-10-22 22:51
Całą sesje ukryciaki na k i na s ale papier mocny ~Agieh 4 2021-10-22 16:42
a palantair spada ~swir 4 2021-10-21 17:46
Do końca roku jeszcze nas czekajq dobre wiadomości!! ~Tomek 8 2021-10-20 10:16
Co tam Panie w Paryzu ~sygnaly 1 2021-10-19 23:53
EC2 podobny profil dzialalnosci ~Polecam 2 2021-10-19 22:27
Miła niespodzianka na koniec sesji ~Siwaka 1 2021-10-19 17:24
DW bedzie na Milipol Paris ~sygnaly 5 2021-10-19 17:04
Piękne jest to że nikt tu nie pisze :) ~agieh 4 2021-10-18 15:16
Jezeli komus sie wydaje, ze to " sprzedaj fakty" to sie myli ~sygnaly 6 2021-10-15 19:53
Nowy Klient - tym razem Azja ~Spekulant 7 2021-10-15 17:30
Nowe ATH dzień dobry ~Jaxcq 3 2021-10-15 14:58
Tewarza w twarz na Rhode Island ~sygnaly 1 2021-10-14 23:36
Tymczasem ~udong 6 2021-10-14 17:10
Koszyki zaczynaja rutynowe zakupy ~sygnaly 4 2021-10-14 16:45
No i mamy ATH na zamknięciu... ~Spekulant 14 2021-10-14 16:30
w ciągu 2 lat będzie ponad 1000 zł za akcję ~rolnik 27 2021-10-13 18:28
GPWinnovationDay. Live: DW godz. 11 ~rel 10 2021-10-13 17:13
[x]
DATAWALK 0,71% 112,80 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.