Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kto nie kupuje poniżej 80 zł będzie musiał łapać powyżej 80 zł ~Makando 1 2023-08-10 15:20
Nowe reko!!! ~Ss 2 2023-08-10 13:58
Witam wszystkich:) ~piracik33 1 2023-08-10 12:06
Rok temu kurs był ponad 100 zł wyżej, a reko na 120 zł ~Maxiking 2 2023-08-10 10:14
Niezła zabawa. ~namor 3 2023-08-09 19:14
Dlaczego to spada ~Analityk 9 2023-08-09 14:15
My w DW :Czesc Tech-Fans ~swiss 1 2023-08-08 08:52
Datawalk opiera swoje narzędzia o AI ~Giełdowska 2 2023-08-07 01:05
dzień inwestora DW 3 sierpień ~pikuś 18 2023-08-04 01:08
Czekamy jeszcze na kogoś? ~Fenek 3 2023-08-03 20:52
Nowe reko... ~Ss 1 2023-08-02 14:49
rok temu tu było 180zł ~cięciwa 2 2023-07-31 11:56
Koniec promocji ~Maxiking 1 2023-07-28 15:02
Pump & Dump ? ~Szufladka 7 2023-07-27 19:20
Squaber kolejnych zawiesił na hakach . ~Leon 2 2023-07-26 22:31
Rekomendacja BOŚ: cena docelowa dla akcji DataWalk to 122 zł ~kolina 11 2023-07-26 22:29
Czy zostanie coś z dzisiejszych wzrostów? ~Grzesiek 1 2023-07-26 12:55
Dzień Inwestora 3 sierpnia ~Yatz 1 2023-07-26 10:31
Rozebrali mnie z akcji po 89 pln :) ~Griam 3 2023-07-26 10:22
Jak squaber dal sygnał kupna na amika, to ledwo urósł 5proc i już spadla ~Niestety 2 2023-07-26 09:44
Wyjasnienie ~Ccccv 7 2023-07-20 03:22
ależ to spada ~Zigi 3 2023-07-19 07:38
Rekomendacja pod wykorzstanie AI w platformie Datawalk ~Giełdowska 3 2023-07-17 02:49
DM BOŚ podniósł cenę docelową akcji DataWalk do 122 zł z 73 zł. ~Gann 3 2023-07-16 20:44
Mullen w USA, Oni dzisiaj robią 75% w górę i do dopiero początek ~joy1 7 2023-07-15 10:03
klasyczny wysyp jednosylabowych ~wypad 5 2023-07-15 04:02
Lecimy na 52 zł . ~Mercadion 4 2023-07-14 14:33
Kurs potrzebuje kolejnych potwierdzeń wychodzenia spółki z marazmu ~akak 1 2023-07-14 09:48
Uwaga , jakiś fund wywala akcje z ukryciaka . ~Zander 2 2023-07-13 16:11
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 10 2023-07-12 20:27
[x]
DATAWALK 0,52% 116,80 2026-06-24 09:40:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.