Wyjątkowo małym nakładem środków kurs jest zbijany. Wystarczy do tego 1- 3 akcje.Po chwili po prawej jest na kupnie kilkaset szt. i to kupno jest przez maluczkich realizowane. Tak się robi, żeby kupić jak najtaniej.To jest proste jak drut, ale nie dla wszystkich.