"my w DW cieszymy sie,z mozliwosci korzystania z wydajnych KI-Tools,takich jak Llama 2 Large Lanquage Model.To wyjatkowe , ze dzieki wysilkowi ludzi z calego swiata mamy dostep do najbardziej postepowych technologii KI , ktore kiedykolwiek zostaly stworzone .
Mimo tego stworzenie mozliwosci dostepu do tak ogromnego modellu na GPU stworzylo nie lada wyzwania.
Cieszy nas, ze udalo nam sie dolaczyc do tej dynamicznej spolecznosci ,dokladajac nasza cegielke tworzac model ulatwiajacy uzytkownikom dostep do Llama2. Stworzylismy ( udostepniamy) Repository ze skryptami i poleceniami , ktore pozwalaja przy pomocy tylko paru " polecen" ( klikow?) stworzyc GPU-bazujacy Llama-2 Inferezserver.Stworzylismy( wintegrowalismy) rowniez gotowy do uzytku :Lama -REST - Client. https://lnkd.in/dKQ4sYMR.
Troszke surowe tlumaczenie, ale uwazam ze warto. Autorem jest ML inz.z DW:Zbigniew Tomanek,ktory opisuje zreszta pare fajnych rzeczy na swoim blogu.