Forum giełdowe spółki DATAWALK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
No i stało się... ~Cudak 4 2023-10-18 07:41
Napisałem wczoraj..... ~CUDAK 4 2023-10-17 19:21
KNF ~dziad 1 2023-10-17 18:05
Uwaga, RSI na "kupuj"!!!! ~On 3 2023-10-17 17:51
Patrzcie na VEE. Kurs po koncercie!!! Jazda na 100 PLN ~Okey 1 2023-10-17 16:13
Konferencja albo jakieś podsumowanie ~TOINLP 1 2023-10-16 16:08
Wcześniej nabiorą masy czy zbankrutują? ~Fenomenolog 17 2023-10-16 09:31
Akcjonariat. ~namor 4 2023-10-14 14:47
Czy to prawda że to BANKKRUT ?!? ~Janek 10 2023-10-11 15:59
RSI -KUPUJ!!!!! ~startujemy 2 2023-10-10 11:53
A ha myślę, że tym razem będzie silne odbicie ~Marcin 1 2023-10-10 11:52
Niestety ~Kuba 5 2023-10-09 12:44
Zaprawdę powiadam Wam... ~Cudak 1 2023-10-09 08:39
Zbijanie kursu i zbieranie akcji ~Max 12 2023-10-06 11:46
rada nadzorcza DW ~pikuś 5 2023-10-05 17:26
Sprzedaż przez RN ~gala 2 2023-10-05 11:49
Kolejne Zbycie nie dobrze ~Cccc 7 2023-10-05 10:16
Sprzedajcie!!! Macie okazje po 49.50 zl!!! ~SmerfMaruda 1 2023-10-04 16:03
Sprzedawac!!!! Pozbywają sie akcji!!! Ja dokupilem !! ~SmerfMaruda 1 2023-10-04 16:00
Bankrut nie za bardzo.... porozmawiamy przy 100 zl za 1 akcje ~SmerfMaruda 1 2023-10-04 13:05
Ostatnio w 5 sesji +100% ~SmerfMaruda 6 2023-10-03 23:33
Moze jakies ESPI o AI będzie ~SmerfMaruda 1 2023-10-03 19:36
Jutro może być odpal, rsi ze "sprzedaj" na neutralnie ~Data 1 2023-10-03 16:06
Uwaga, pierwsze wskaźniki na "kupuj"! ~Uwaga 1 2023-10-03 15:19
tak HEMP się dzieje ~jest 1 2023-10-03 12:57
Raporty bez treści. ~Anonim 10 2023-10-03 10:40
KOLEJNA UMOWA .... BRAWO USA ~DS 3 2023-10-02 15:52
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2023-09-29 15:34
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-09-29 03:32
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-09-29 02:56
[x]
DATAWALK 1,48% 123,60 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.