Na tej spółce akcjonariat postępuje wyjątkowo irracjonalnie, żeby nie powiedzieć-beznadziejnie. Dopóki nie odda resztek swoich akcji, a są to najczęściej malutkie wolumeny rzędu 10-30 sztuk, dopóty kurs będzie kształtował tak, jak obecnie. Tak na rynku zawsze było, jest i zawsze będzie. Podobnie wyraziłem się ostatnio na forum Onde.