| Żenujące espi | ~Nadia | 6 | 2023-01-15 12:11 |
| a ten śmieć coraz niżej | ~niewolno | 2 | 2023-01-14 00:12 |
| Skąd taki nagły wzrost? | ~Lauri | 4 | 2023-01-12 00:28 |
| znalazły się 2 zagubione akcje | ~dno | 6 | 2023-01-11 15:57 |
| Czy uda się przebić 5gr do stycznia? Myśle, ze tak. | ~Zdziwiony | 7 | 2023-01-08 22:31 |
| O co tu Come On | ~TonPetArk | 5 | 2023-01-04 20:52 |
| Przejęcie | ~Luk | 5 | 2022-12-30 13:40 |
| PRO CONTRA LAUREN | ~Laura | 3 | 2022-12-29 16:41 |
| YOSHI to leszcze ? | ~Bgd | 12 | 2022-12-27 10:30 |
| Życzenia dla Akcjonariuszy | ~Laura | 4 | 2022-12-25 09:31 |
| Cena akcji 0,28 i nowy akcjonariat. Tam pójdziemy | ~Nooo | 14 | 2022-12-22 17:26 |
| Przyszykujecie wiadra jak spadnie poniżej 6gr? | ~Zdziwiony | 6 | 2022-12-22 17:20 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 2 | 2022-12-22 16:47 |
| Ubranka rozdane niestety | ~aaa | 8 | 2022-12-22 15:22 |
| To ten czas | ~Laura | 22 | 2022-12-22 14:57 |
| zapraszam na planetb2b zanim są jeszcze tanie akcje | ~Kapusta | 1 | 2022-12-22 11:18 |
| Karpie drogie a wy mrozicie w złych akcjach | ~Nadia | 2 | 2022-12-18 15:02 |
| Negocjacje i pracę badawcze | ~Laura | 3 | 2022-12-17 22:39 |
| Co oni ostatnio tak na social mediach się imprezami chwalą? | ~Ler | 11 | 2022-12-13 12:59 |
| Wczoraj podbitka na laurenie, dziś na słonecznym smoku | ~Nadia | 7 | 2022-12-08 20:01 |
| Podbitka | ~Luk | 8 | 2022-12-07 14:10 |
| 11 miejsce w obrotach na new connect | ~NiuKanekt | 2 | 2022-12-06 20:46 |
| Pompować śmietnik na 8gr | ~Nadia | 2 | 2022-12-05 23:28 |
| Notowania | ~Luk | 9 | 2022-12-05 15:55 |
| Klasyka | ~Luk | 9 | 2022-12-05 15:05 |
| Lauren | ~Rex | 7 | 2022-12-05 13:37 |
| Czy kiedyś będzie to 8 groszy? | ~TwojStary | 3 | 2022-12-05 12:41 |
| Espi | ~Nowy | 4 | 2022-12-02 15:52 |
| Notowania | ~Luk | 3 | 2022-12-02 15:49 |
| SUper raporcik. Spółka ogórkowa -11,8mln | ~LetMe | 5 | 2022-11-25 21:19 |