| Na co postawić Y czy L | ~50tonGRANVLATU | 2 | 2023-12-11 21:09 |
| wskoki i wyskoki | ~Wlad | 16 | 2023-12-11 10:07 |
| Produkcja SiMo | ~50tonGRANULATU | 5 | 2023-12-10 17:05 |
| Wyzbieranane, atakujemy 10 gr | ~Maszynista | 7 | 2023-12-08 17:47 |
| Ruch na akcjach | ~Nooo | 5 | 2023-12-08 15:32 |
| CHINY W TYDZIEŃ -5% WIRUS WRACA I JUŻ W CZECHACH PORA NA MABION | ~Roman | 1 | 2023-12-04 06:27 |
| jak ocieniacie emisje? | ~rekinado | 9 | 2023-12-03 23:02 |
| JOSHI już +14% | ~Rafal | 2 | 2023-12-02 18:09 |
| Kolejny dodruk na śmieciu dla znajomych króliczka - dno | ~dolar25 | 5 | 2023-12-02 13:45 |
| wycieki danych medycznych | ~wlad | 12 | 2023-12-01 11:41 |
| Wywiad w PB | ~Hehe | 2 | 2023-11-30 19:45 |
| Czekajcie z tankowaniem | ~aaa | 7 | 2023-11-30 14:25 |
| Obstawiam że cena jeszcze spadnie | ~78_75 | 16 | 2023-11-27 21:29 |
| Zastanawia mnie czemu kurs mieli się e tych okolicach i jest skup | ~Lauri | 14 | 2023-11-27 21:25 |
| Zaraz zanurzenie jak na yoshi | ~jonasz | 2 | 2023-11-27 18:35 |
| Kurs zawraca na 0,068 | ~TakToWidze | 1 | 2023-11-24 13:13 |
| Miałem już palec na sprzedaj przy 0,084 | ~Lauri | 4 | 2023-11-24 13:09 |
| Strategia Yoshi ogłoszona! Mocny + dla Lauren! | ~Investor | 11 | 2023-11-24 12:57 |
| na Yoshi kapa kurs leci na łeb na szyję | ~Bodzio | 4 | 2023-11-24 12:01 |
| a jednak spadki | ~ff | 3 | 2023-11-24 09:13 |
| Czyli jutro wysokie loty ? | ~Alladyn | 1 | 2023-11-23 19:06 |
| Czeszemy flajeluf? | ~Slay | 1 | 2023-11-23 17:46 |
| Yoshi TKO +27%! Jutro otwarcie z luką i kurs Lauren też poleci! | ~Investor | 1 | 2023-11-23 16:38 |
| ESPI brak raportów | ~NanoPolinerAgSi | 1 | 2023-11-22 06:18 |
| Lauren Peso | ~Lauren | 4 | 2023-11-21 13:31 |
| Gratulacje. | ~Lauri | 2 | 2023-11-21 00:34 |
| Standard | ~psycholog | 9 | 2023-11-20 13:28 |
| Przyszłość Polynertech | ~C2H5OH | 1 | 2023-11-19 06:21 |
| Kolejne pozytywne info - odwołana emisja!!!! | ~Hehe | 10 | 2023-11-17 23:19 |
| Do Lauri | ~psycholog | 9 | 2023-11-17 20:50 |