Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
free float ~set 1 2017-08-11 08:22
Do piątku 1,60 ~Beti 10 2017-08-11 08:07
Dwa scenariusze wzrost albo niebyt ~Autor 2 2017-08-11 06:15
Dystrybucja i walenie? ~nowy 22 2017-08-10 22:32
Jakby umów nie było ..... ~wer 5 2017-08-10 22:12
niecierpliwi oddali akcje ~ups 1 2017-08-10 21:43
Jutro jazda na 1,20 ~autor 7 2017-08-10 21:20
Antystefan weż juz sie nie ośmieszaj.... ~wer 6 2017-08-10 20:24
INFO !!! ~japp 2 2017-08-10 18:39
dziekuję juz wystarczy ~nagrzany 7 2017-08-10 18:26
.kupuj......sprzedaj ....... ~Alan 2 2017-08-10 17:37
Ta spółka jest juz po badaniach KNF i oczyszczona ~soliter184 4 2017-08-10 17:34
SPÓŁKA ODZYSKUJE WIARYGODNOŚĆ!!!! ~wer 3 2017-08-10 17:07
Haha nawet Waldek nie wierzy w te wszystkie umowy :D ~Antystefan 3 2017-08-10 17:04
Sypać akcjami !!!! ~sss 3 2017-08-10 16:58
Ciekawe kto poza znanymi z imienia i nazwiska osobami ma te 1/20 akcji ~FANPAN 4 2017-08-10 16:49
trump-bezpardonowo-grozi-rezimowi-korei-polnocnej ~Ghost 4 2017-08-10 16:45
tłok ~set 1 2017-08-10 16:33
nawet mnie wyleszczyli ~gatto 3 2017-08-10 16:28
bedzie atak na górne widły ~wario 5 2017-08-10 16:24
tak was dymaja z akcji a wy oddajecie masakra!!! ~sowa123 3 2017-08-10 16:12
Przyznajcie się!!!Kto tu sprzedaje a kto to wszystko SKUPUJE??? ~OBSERWATOR 2 2017-08-10 16:09
Nie ma w ESPI to jest w EBI..... ~wer 2 2017-08-10 16:01
Znowu firma się nie popisała z komunikatem - brak info na Espi o ~FANPAN 7 2017-08-10 15:47
39 tyś sztuk i jesteśmy na poziomie wyższym ~re 3 2017-08-10 15:35
tego nie było - jest znowu moc w karnetach - 50 K i 50 S ~narutek 1 2017-08-10 15:29
I co Marki Niedowiarki??? ~wer 3 2017-08-10 15:19
Holender pewnie chce na prezesa bo uwiarygadnia projekty ~aktualizacja 4 2017-08-10 15:17
TERMO2PWR-Wprowadzenie zmian do porządku obrad Nadzwyczajnego Walnego Zg ~alf 2 2017-08-10 15:01
chłopaki mówią, że odkryją karty - dawać na górne! ~qqq 2 2017-08-10 14:57
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-24 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.