|
free float
|
~set
|
1
|
2017-08-11 08:22
|
|
Do piątku 1,60
|
~Beti
|
10
|
2017-08-11 08:07
|
|
Dwa scenariusze wzrost albo niebyt
|
~Autor
|
2
|
2017-08-11 06:15
|
|
Dystrybucja i walenie?
|
~nowy
|
22
|
2017-08-10 22:32
|
|
Jakby umów nie było .....
|
~wer
|
5
|
2017-08-10 22:12
|
|
niecierpliwi oddali akcje
|
~ups
|
1
|
2017-08-10 21:43
|
|
Jutro jazda na 1,20
|
~autor
|
7
|
2017-08-10 21:20
|
|
Antystefan weż juz sie nie ośmieszaj....
|
~wer
|
6
|
2017-08-10 20:24
|
|
INFO !!!
|
~japp
|
2
|
2017-08-10 18:39
|
|
dziekuję juz wystarczy
|
~nagrzany
|
7
|
2017-08-10 18:26
|
|
.kupuj......sprzedaj .......
|
~Alan
|
2
|
2017-08-10 17:37
|
|
Ta spółka jest juz po badaniach KNF i oczyszczona
|
~soliter184
|
4
|
2017-08-10 17:34
|
|
SPÓŁKA ODZYSKUJE WIARYGODNOŚĆ!!!!
|
~wer
|
3
|
2017-08-10 17:07
|
|
Haha nawet Waldek nie wierzy w te wszystkie umowy :D
|
~Antystefan
|
3
|
2017-08-10 17:04
|
|
Sypać akcjami !!!!
|
~sss
|
3
|
2017-08-10 16:58
|
|
Ciekawe kto poza znanymi z imienia i nazwiska osobami ma te 1/20 akcji
|
~FANPAN
|
4
|
2017-08-10 16:49
|
|
trump-bezpardonowo-grozi-rezimowi-korei-polnocnej
|
~Ghost
|
4
|
2017-08-10 16:45
|
|
tłok
|
~set
|
1
|
2017-08-10 16:33
|
|
nawet mnie wyleszczyli
|
~gatto
|
3
|
2017-08-10 16:28
|
|
bedzie atak na górne widły
|
~wario
|
5
|
2017-08-10 16:24
|
|
tak was dymaja z akcji a wy oddajecie masakra!!!
|
~sowa123
|
3
|
2017-08-10 16:12
|
|
Przyznajcie się!!!Kto tu sprzedaje a kto to wszystko SKUPUJE???
|
~OBSERWATOR
|
2
|
2017-08-10 16:09
|
|
Nie ma w ESPI to jest w EBI.....
|
~wer
|
2
|
2017-08-10 16:01
|
|
Znowu firma się nie popisała z komunikatem - brak info na Espi o
|
~FANPAN
|
7
|
2017-08-10 15:47
|
|
39 tyś sztuk i jesteśmy na poziomie wyższym
|
~re
|
3
|
2017-08-10 15:35
|
|
tego nie było - jest znowu moc w karnetach - 50 K i 50 S
|
~narutek
|
1
|
2017-08-10 15:29
|
|
I co Marki Niedowiarki???
|
~wer
|
3
|
2017-08-10 15:19
|
|
Holender pewnie chce na prezesa bo uwiarygadnia projekty
|
~aktualizacja
|
4
|
2017-08-10 15:17
|
|
TERMO2PWR-Wprowadzenie zmian do porządku obrad Nadzwyczajnego Walnego Zg
|
~alf
|
2
|
2017-08-10 15:01
|
|
chłopaki mówią, że odkryją karty - dawać na górne!
|
~qqq
|
2
|
2017-08-10 14:57
|