kto czyta i inwestuje wg wpisó na forum ??? tylko głupki co nie maja wiedzy o giełdzie i mysla ze ktoś ich pokieruje co maja robić , manipulują wami jak to możliwe , sami dajecie się oskubać z kasy, najpierw nauka potem zarabianie kasy , zostaniecie bez kasy w takim ogłupianiu , poczytać , poznać , policzyć i kupic , kto kupuje emocjami traci kapitał , FORSA PŁYNIE OD AKTYWNYCH DO CIERPLIWYCH