Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kiedy odpał? ~TERMO2POWER 2 2017-08-13 16:03
Informacja o przyznaniu dofinansowania... ~wer 1 2017-08-13 15:45
Pewnie dadzą raport z rana, żeby od 9 można było sypać ~Antystefan 8 2017-08-13 08:53
Jedno wam musze przyznać.. odważni jesteście ~Antystefan 8 2017-08-13 08:14
Jak tam humorki wasze???Bo u mnie świetnie... ~Pierre 1 2017-08-13 07:25
Antystefan weż juz sie nie ośmieszaj.... ~wer 14 2017-08-13 07:08
Kto zostanie z gorącym kartoflem? ~set 4 2017-08-12 17:24
Poziom cenowy tej spółki po ostatnich wydarzeniach to anomalia ~Antystefan 5 2017-08-12 16:48
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2017-08-12 16:27
w poniedziałek raport ~m9iłek 9 2017-08-12 16:08
ja już wiem: -) ~gatto 1 2017-08-12 12:49
TERMO2BAYER ~sowa123 2 2017-08-12 11:29
Wartosc godziwa 0,05 zł ~Dystrybucja 7 2017-08-11 22:39
podbitka z rana i 90 gr celowane ~japp 16 2017-08-11 19:17
Do końca sierpnia 2zł ~logika 3 2017-08-11 19:16
Banda ~tom1984 3 2017-08-11 17:18
znów uwalją kurs na zamknięcie, co za banda !!! ~lolo 4 2017-08-11 17:10
DALEJ SYPANIE CO SIE DZIEJE Z TA SPÓŁKĄ?????? ~elhombre2017 2 2017-08-11 17:06
Obiektywnie ~Welts 5 2017-08-11 16:23
zaraz się zacznie ;) ~dondon 11 2017-08-11 16:19
Patrzcie na PBG jaka zwala ~luna200 1 2017-08-11 16:16
kasa płynie od aktywnych do cierpliwych ~wario 1 2017-08-11 15:29
przyjdą panowie z pbg to kursem zatrzęsą ~obserwacje 5 2017-08-11 12:27
przewodniczący RN sam by wyciągnął kurs na 3 zł ~sobek 6 2017-08-11 11:36
ostatnie chwile zbiórki przed record date ~pytanie 1 2017-08-11 11:36
Zaraz wystąpię do KNF z wnioskiem o ponowne zawieszenie TERMO2POWER. ~Oszukany 9 2017-08-11 10:52
jak sypie jak nikt nie sprzedaje a dokupuje cyklicznie ~alfabet 1 2017-08-11 10:43
KTO TU RZĄDZI? ~set 3 2017-08-11 09:19
nobody want to give up ~londines 1 2017-08-11 09:13
jutro parkietowcy szykują sie na zakupy ~cc 2 2017-08-11 08:25
[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-23 09:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.