|
Kapitalizacja tylko 22,000,000zł a umowa na prawie 18,000,000zł
|
~TERM2POWER
|
6
|
2017-08-10 14:51
|
|
na ich miejscu zdjołbym z 0,93 i..
|
~nagrzany
|
7
|
2017-08-10 14:50
|
|
No i co niedowiarki????Perełka da wam zarobić...Dalej nie wierzycie????
|
~wer
|
1
|
2017-08-10 14:50
|
|
I gdzie ten wasz WODOSPAD?????
|
~Kowalski
|
5
|
2017-08-10 14:36
|
|
no i potwierdziło sie
|
~japp
|
7
|
2017-08-10 13:57
|
|
wykup !!!
|
~BIG
|
4
|
2017-08-10 13:48
|
|
WYLESZCZANIE TRWA.
|
~set
|
1
|
2017-08-10 13:45
|
|
Rośnie? A miało spadać.... :D
|
~ino
|
5
|
2017-08-10 13:38
|
|
szpica...
|
~api
|
1
|
2017-08-10 13:35
|
|
uwaga ulica zbiera!!!!!!!!!!!!!!
|
~set
|
8
|
2017-08-10 13:21
|
|
Ostatnia zbiórka na walne
|
~rejestr
|
1
|
2017-08-10 13:03
|
|
a pisalem Wam uczciwie
|
~styropian
|
4
|
2017-08-10 12:55
|
|
UKRYCIAKA NI MA A PŁOTKI NIE ZRA..
|
~nagrzany
|
1
|
2017-08-10 12:45
|
|
Koniec korekty. Jedziemy na 3zł
|
~poloniusz
|
1
|
2017-08-10 12:37
|
|
obczajcie sobie Apanet - wczoraj pokazali wyniki
|
~qaz
|
1
|
2017-08-10 12:33
|
|
Na. FOTA. sobie odrobie co tu stracilem
|
~Karaska
|
4
|
2017-08-10 12:32
|
|
KUPUJ GDY SIĘ LEJE KREW !!!
|
~luna
|
10
|
2017-08-10 12:24
|
|
NIE ŁAPCIE SPADAJĄCEGO NOŻA!!!!!!!
|
~moneymaker
|
3
|
2017-08-10 12:09
|
|
zaraz odjazd
|
~tom1984
|
2
|
2017-08-10 12:07
|
|
i znowu ukryta SSSS:) dajcie spokój :)
|
~klon
|
1
|
2017-08-10 11:48
|
|
Dawać mi tu bazę - 0,63gr
|
~FANPAN
|
7
|
2017-08-10 11:47
|
|
0.85 min
|
~Alan
|
2
|
2017-08-10 11:45
|
|
cały czas przesypują do siebie i zachęcają do oddawania
|
~lolo
|
13
|
2017-08-10 11:33
|
|
kupuje drobnica
|
~aa
|
1
|
2017-08-10 11:23
|
|
Wałek piękny od......a inwestujący zaliczają coraz większą STRATĘ
|
~Uciekac
|
1
|
2017-08-10 11:15
|
|
TERMO2PWR
|
~merdek
|
1
|
2017-08-10 11:14
|
|
Oj ubrani zaklinacze rzeczywistości..
|
~Antystefan
|
6
|
2017-08-10 11:13
|
|
Bedzie znowu zawieszenie?Bo sypią akcjami jak z rękawa???
|
~Obserwator
|
2
|
2017-08-10 11:07
|
|
Co sie dzieje ?
|
~Rookie
|
2
|
2017-08-10 10:55
|
|
CZY BANKIEROWY LESZCZ JEST SZCESLIWY Z KURSU -CHINCZYK WAM DA
|
~żuraw
|
1
|
2017-08-10 10:54
|